Nový sportovní manažer pro mládežnické týmy HC Lvi Břeclav-mládež z.s.

Od 3. června 2024 má HC Lvi Břeclav-mládež z.s. pro mládežnické týmy nového sportovního manažera Miroslava Vybírala.

Pan Vybíral přináší do klubu bohaté zkušenosti a odborné znalosti, které jsou klíčové pro další rozvoj mladých talentů.

Vedení klubu mládeže věří, že jeho příchod znamená novou kapitolu pro HC Lvi Břeclav-mládež z.s. a že jeho vedení a vize povedou k posílení mládežnického programu. Těší se na spolupráci a na všechny úspěchy, které je společně čekají.

HC Lvi Břeclav je hokejový klub s dlouholetou tradicí a silným zaměřením na mládežnický hokej. Jeho posláním bylo a je podporovat mladé hokejisty v jejich sportovním a osobním rozvoji a připravovat je na výzvy profesionálního hokeje. Miroslav Vybíral říká:

„Jako nový sportovní manažer HC Lvi Břeclav si velmi vážím příležitosti vést vaši mládež. Je pro mě čest být součástí klubu s tak bohatou historií a tradicí. Společně s trenéry, hráči a všemi zaměstnanci klubu se budeme snažit vytvořit rodinnou atmosféru, kde bude každý trénink a zápas zážitkem. Naším cílem je nejen vyvíjet hokejové dovednosti, ale také formovat charaktery mladých lidí, aby se stali nejen skvělými sportovci, ale i lidmi. Hokej je pro nás nejen sport, ale i cesta k osobnímu růstu a možná i k profesionální kariéře.“

Více informací na webu https://www.hclvibreclavmladez.cz

nebo kontaktujte: info@hclvibreclavmladez.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Nákup, hledaný a jízda

BŘECLAV (11.6.2024) – Po delší odmlce něco krátkého. Strážníky požádala o pomoc žena, které byly …