il.foto

Nemocná Lokomotiva neboduje

BŘECLAV (ir) – Břeclavanky přivítaly na své palubovce vedoucí tým první volejbalové ligy žen TJ Tatran Střešovice.

TJ LOKOMOTIVA BŘECLAV – TJ TATRAN STŘEŠOVICE 0:3 (-16,-17,-19) a 1:3 (-18, 22,-17,-27).

Domácí tým trápí čím dál tím větší marodka. K dlouhodobě zraněné nahrávačce Slobodové se nyní přidaly nemocné Cidlíková, Najbrtová, Drápalová a Bábíčková. Takto oslabený břeclavský tým nebyl v tomto duelu favoritem. Trenér Lokomotivy Petr Baránek měl k dispozici k pátečnímu zápasu osm a k sobotnímu jen sedm hráček. Tato skutečnost předznamenala vývoj těchto utkání. Kompletní pražský tým v pátečním souboji dominoval a jasně vyhrál 3:0.

V sobotní odvetě už to tak jednoduché hostující volejbalistky neměly. První set sice vyhrály, ale druhý velkou bojovností vyhrála Lokomotiva. Třetí zase ovládl Tatran a ve čtvrtém setu měly navrch domácí hráčky. Břeclavanky vedly už 22:17, ale nakonec v dramatické koncovce prohrály 27:29. Za předvedený bojovný výkon si zaslouží celý tým pochvalu, ale k bodům to bohužel opět nevedlo.

Sestava TJ Lokomotiva Břeclav: nahrávačka Petra Dubinová, smečařkyMichaela Bábíčková  a Veronika Čuňočková, blokařky Šárka Rylichová a Jana Magátová, diagonální hráčka  Simona Holečková, libera týmu Markéta Stará a Hana Moláková.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

David Bartal: Lvice jsou super parta

Fosfa SPORT – HC Lvi Břeclav Trenérem roku 2023 byl za hokejový klub FOSFA HC …