Nedal přednost a pak ujel

BŘECLAVSKO: Dopravní policisté hledají svědky dopravních nehod:

Dopravní policisté hledají svědky dopravních nehod:

  • V pondělí 7. června 2021 po 13té hodině došlo na silnici č. II/380 u obce Klobouky u Brna ke střetu dvou vozidel. Řidič Škody Octavia vyjížděl na hlavní silnici a odbočoval ve směru jízdy na Brno. Při vyjíždění pravděpodobně přehlédnul, že ze směru od Brna přijíždí nákladní vozidlo Mercedes s návěsem. Došlo ke střetu obou vozidel, ale řidič Octavie z místa události odjel a celou věc nijak neřešil. Policisté nyní pátrají po tmavě šedé Škodě Octavia jedničkové řady a jejím řidiči. Auto by mělo mít poškozený levý zadní blatník a zadní nárazník.
  • Ve středu 16. června 2021 v 05:10 hodin došlo mezi obcemi Velké Němčice a Moutnice ke střetu dvou osobních vozidel. Řidička Škody Scala měla dle jejího tvrzení vyhýbat protijedoucímu červenému vozidlu, jehož řidič jel od obce Moutnice a v pravotočivé zatáčce přejel do protisměru. Tam se obě vozidla střetla, ale řidič červeného vozidla z místa odjel pryč a nehodu nijak neřešil.

Veškeré informace k těmto nehodám nebo neznámým řidičům vozidla můžete sdělit na linku 158 nebo na tel 602469135, 974632260.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Stalo se v uplynulých dnech

BŘECLAV (11.7.2024) – Jeden z asistentů prevence kriminality si při večerní kontrole centra všiml muže, …