foto: topvinarskycil.cz

Návštěvníci opět vybírají TOP vinařský cíl 2014

BŘECLAVSKO  – Návštěvníci vinařských oblastí České republiky opět vybírají nejoblíbenější turistické cíle spojené s vínem.

Soutěž TOP vinařský cíl probíhá letos potřetí, organizuje ji Vinařský Institut ve spolupráci s Národním vinařským centrem. Má za cíl propagaci a popularizaci těch nejkvalitnějších zařízení poskytujících služby cestovatelům za moravskými a českými víny. Od června až do konce září bude hlasovat široká veřejnost na základě vlastních zkušeností posbíraných v průběhu sezony.

Do vinařských oblastí České republiky míří každoročně miliony návštěvníků. Nyní svými hlasy mohou vybrat toho nejlepšího poskytovatele vinařských služeb. Letos se soutěží v několika kategoriích – vinařství, vinný sklep, vinotéka, ubytování a restaurace.

V roce 2013 se TOP vinařským cílem stalo Valtické podzemí, které představuje unikátní labyrint 800 metrů obnovených historických vinných sklepů.

Hlasující nebudou mít svým zapojením možnost pouze vyjádřit svůj názor, ale mohou také vyhrát atraktivní ceny, např. zapůjčení vozu Mercedes-Benz třídy V na měsíc, sadu vín za deset tisíc korun, sadu sommelierských potřeb, sommelierský kurz, vstupenku do Salonu vín a mnoho dalších.

Kompletní seznam a charakteristiky nominovaných uchazečů o titul TOP vinařský cíl 2014 je uveřejněn na stránkách www.topvinarskycil.cz.

O nás Jiří Holobrádek

Jiří Holobrádek
tel.: 723 865 819 e-mail: holobradek@tydenik-breclavsko.cz

Mohlo by se vám líbít

VALTICE: Svěcení vína

VALTICE / Státní zámek Valtice – Španělská konírna 18. 11. 2023 začátek od 15:00 Přehlídka …