Naše vinařství se představí tento týden v Bratislavě

BRATISLAVA (juh) – Moravští vinaři připravili v rámci bratislavského veletrhu Danubius Gastro 2015 za financování Vinařského fondu ČR prezentaci moravských vín.

Veletrh Danubius Gastro je největší akcí pro odborníky ze světa gastronomie, hoteliérství a potravinářství na Slovensku. Jeho 22. ročník proběhne současně s veletrhy cestovního ruchu Slovakiatour, technologií pro obchod Exposhop, obalových materiálů a balicí techniky Gastropack ve dnech 29. ledna – 1. února 2015 na výstavišti Incheba Expo v Bratislavě.

Národní vinařské centrum představí na veletrhu edici KRAJEM VÍNA 2015 – kolekci materiálů, která získala již několik ocenění na soutěžích o nejlepší vinařský informační a propagační materiál či nejlepší jednotnou kampaň. Edice obsahuje průvodce To nejlepší z vinařské turistiky na jižní Moravě a To nejlepší z vinařské turistiky v Čechách, v nichž čtenář nalezne spoustu užitečných informací nejen o cílech vinařské turistiky, ale i tipy na jejich kombinaci s dalšími zajímavostmi z vinařství a cestovního ruchu. Nedílnou součástí průvodců se staly i vyhledávané kalendáře vinařských akcí, v nichž pro rok 2015 najdete tipy na více než 400 ochutnávek, vinobraní, výstav vín, místních koštů a dalších akcí spjatých s vínem. Nechybí ani databáze vinařství, vinných sklepů a vinoték.

Společná výstavní expozice Vinařského fondu ČR, značky Vína z Moravy, vína z Čech a desítky vinařských společností bude připravena v hale D (stánek č. 303).

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Poplatky zaplatí Břeclavané pohodlně již v druhém platebním kiosku

BŘECLAV Už druhý platební kiosek slouží na Městském úřadě Břeclav. Lidé mohou jeho prostřednictvím pohodlně …