Na stolní tenistky MSK zítra čeká první vážnější soupeř

BŘECLAV (hý) – Třetím a čtvrtým kolem bude o následujícím víkendu pokračovat extraliga stolních tenistek.

Nově složený tým vicemistryň České republiky MSK Gumotex Břeclav se již zítra, v pátek 17. října, od 18 hodin střetne ve své herně na Lesní ulici s nováčkem soutěže, mladým týmem SKST Baník Havířov. Přední české juniorky Kateřina Čechová, Nikita Petrovová  a Kamila Sikorová by pro zkušenější hráčky MSK neměly být větší překážkou.

Větší boj se čeká od sobotního utkání Břeclavi s SK Frýdlant nad Ostravicí. Dlouholetá členka širší reprezentace žen ČR Hana Bartošová a juniorské reprezentantky ČR Karin Adámková a Dagmar Blašková obsazují jako celek pravidelně medailové posty na mistrovství ČR za dvojicí Hodonín, Břeclav a jsou těmto dvěma favoritům ze všech dalších účastníků nejvyšší domácí soutěže výkonnostně nejblíže. Přesto i v tomto utkání, které je na programu v sobotu 18. října od 16 hodin, jsou domácí stolní tenistky favoritkami. Bude to první vystoupení Rumunky Andreiy Dodean před břeclavským publikem. Úvodní starty ve Vlašimi a v Praze na Nuslích zvládla s bilancí tři výhry, jedna porážka (od zkušené Polákové). Čistý štít si z prvních dvou utkání přivezla podle očekávání Vivien Ellö a velmi dobře, rovněž bez porážky, zahrála i Aneta Kučerová, což je příslib do dalších extraligových kol. Stejné soupeře bude hostit i MK Řeznovice, doma budou hrát i SKST Hodonín a Spartak Hluk, jejichž soupeři budou SKST Vlašim a Sokol Praha Nusle. Víkendový program otevře východočeské derby SK Dobré – SVS Hradec Králové.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024 REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10 Název týmuZápasySkóreBody1SK …