Můžete mít svého anděla. Knihovna připravila v prosinci řadu akcí

BŘECLAV (jč) – Městská knihovna Břeclav připravila v posledním měsíci letošního roku řadu zajímavých akcí.

ČÍNSKÁ NÁRODNOST MIAO – ŽIVOT VE ZNAMENÍ BÝKA. Cestopisná přednáška Zdeňka Chmelky nabídne nevšední zážitky z prostředí čínské národnostní menšiny, jež ve své tradiční kultuře vyznává kult býka. Zdeněk Chmelka je absolventem dvou čínských univerzit se zaměřením na sinologii. Akce se koná ve středu 3. prosince v 18 hodin v malém sále knihovny. Vstupné je dobrovolné.

I TY MŮŽEŠ MÍT SVÉHO ANDĚLA. Ve středu 3. prosince vás pracovníci knihovny rádi přivítají v oddělení pro dospělé čtenáře na workshopu nazvaném I ty můžeš mít svého anděla, určeném tentokrát dospělým. Od 12 do 18 hodin se v předvánočním shonu můžete na chvíli zastavit a poslouchat, jak andělé mávají křídly a zkusit si toho svého vyrobit z korálků. Workshop je zdarma, hradí se jen spotřebovaný materiál.

KAREL KRYL V HUDEBNÍ KAVÁRNĚ. Do hudební kavárny jsou zváni ještě jednou všichni milovníci písniček Karla Kryla. Po lednovém pořadu Petra Oupora, který se ve svém výkladu soustředil spíše na historii jeho rodiny, si tentokrát budete moci vychutnat hudební kavárnu tak, jak jste zvyklí – připraveno je povídání o nelehkém životě Karla Kryla spojené s řadou video ukázek z jeho tvorby. Poslední kavárna v tomto roce proběhne v malém sále knihovny v úterý 9. prosince a ve čtvrtek 11. prosince vždy od 16 hodin. Vstup je volný.

anděl workshop122014

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Živá hudba U Zajíce – Chameleon Groove

MIKULOV / Zahrádka U Zajíce, Náměstí 3 13. 04. 2024 / 19 hodin Funk rockový …