Mládež – Výsledkový servis 9.-10. března 2019

Jana Vališová

Mladší žáci B

HC Zastávka u Brna : HC Lvi Břeclav 6:9

 Tým mladších žáků mající ve své skupině Zastávku u Brna odehrál svůj poslední zápas v sezoně. V tomto utkání nejprve lvi prohrávali 0:3, poté však zapnuli na jiné obrátky a dokázali zvítězit. V konečné tabulce soutěže patří týmu pátá příčka s bilancí šesti výher a čtrnácti proher.

Mladší žáci

HC Lvi Břeclav : HC Kometa Group 3:10

 V posledním domácím utkání se v této sezoně představili mladší žáci. Do Břeclavi zavítala brněnská Kometa. Bilance z předchozích zápasů vyznívala před tímto utkáním kladně pro Kometu. V Brně Lvi dvakrát prohráli, v prvním vzájemném utkání v Břeclavi to však byla remíza a tak trenér před utkáním motivoval hráče k urputnému výkonu. Družstvo však jeho pokyny neplnilo a soupeř tak na ledě kraloval. „V utkání s Kometou nám nevyšla první třetina. Brňané v ní nastříleli pět branek. My jsme byli opět nedůrazní v předbrankovém prostoru, jak v obranné, tak i v útočné třetině. Máme stále na čem pracovat“, dodal ještě k zápasu trenér Libor Kocúr. V posledním utkání se Lvi představí 23. března 2019 proti Technice Brno.

Starší žáci

HC Lvi Břeclav : HC Kometa Group 4:5

 Poslední vzájemné měření svých svěřenců s Kometou popsal trenér Filip Hrbatý: „Odehráli vyrovnané utkáni. Bohužel trpíme na proměňování šancí. Řekl bych, že jsme Kometu i přehrávali, ale my se na gól nadřeme a soupeř šance umí proměňovat. Za utkání bych chtěl kluky pochválit. Dvakrát jsme prohrávali o 3 góly a dvakrát jsme se zvedli a ke konci bychom si zasloužili zápas vyrovnat.“ Starší žáky čekají ještě utkání proti Boskovicím a Technice Brno.

Dorost

SK Karviná : HC Lvi Břeclav 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)

 Až do Karviné cestovali v sobotu dorostenci. Nutno podotknout, že oproti svému soupeři nastoupili lvi v hodně mladé sestavě. A právě těmto mladým hráčům se v zápase velmi dařilo. Dvě branky a jednu asistenci si připsal starší žák Miroslav Chaloupka a hattrickem se blýskl Richard Rusnák, který je rovněž hráčem ročníku 2005. Dorostenci si tak ze Slezska odvezli výhru.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Zmizela kola z nosičů

BRNO, BŘECLAVSKO: Prohlídka historických zajímavostí města měla pro turisty hořký konec.  Jízdní kola upevněná na …