Mládež – Výsledkový servis 9.-10. března 2019

Jana Vališová

Mladší žáci B

HC Zastávka u Brna : HC Lvi Břeclav 6:9

Tým mladších žáků mající ve své skupině Zastávku u Brna odehrál svůj poslední zápas v sezoně. V tomto utkání nejprve lvi prohrávali 0:3, poté však zapnuli na jiné obrátky a dokázali zvítězit. V konečné tabulce soutěže patří týmu pátá příčka s bilancí šesti výher a čtrnácti proher.

Mladší žáci

HC Lvi Břeclav : HC Kometa Group 3:10

V posledním domácím utkání se v této sezoně představili mladší žáci. Do Břeclavi zavítala brněnská Kometa. Bilance z předchozích zápasů vyznívala před tímto utkáním kladně pro Kometu. V Brně Lvi dvakrát prohráli, v prvním vzájemném utkání v Břeclavi to však byla remíza a tak trenér před utkáním motivoval hráče k urputnému výkonu. Družstvo však jeho pokyny neplnilo a soupeř tak na ledě kraloval. „V utkání s Kometou nám nevyšla první třetina. Brňané v ní nastříleli pět branek. My jsme byli opět nedůrazní v předbrankovém prostoru, jak v obranné, tak i v útočné třetině. Máme stále na čem pracovat“, dodal ještě k zápasu trenér Libor Kocúr. V posledním utkání se Lvi představí 23. března 2019 proti Technice Brno.

Starší žáci

HC Lvi Břeclav : HC Kometa Group 4:5

Poslední vzájemné měření svých svěřenců s Kometou popsal trenér Filip Hrbatý: „Odehráli vyrovnané utkáni. Bohužel trpíme na proměňování šancí. Řekl bych, že jsme Kometu i přehrávali, ale my se na gól nadřeme a soupeř šance umí proměňovat. Za utkání bych chtěl kluky pochválit. Dvakrát jsme prohrávali o 3 góly a dvakrát jsme se zvedli a ke konci bychom si zasloužili zápas vyrovnat.“ Starší žáky čekají ještě utkání proti Boskovicím a Technice Brno.

Dorost

SK Karviná : HC Lvi Břeclav 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)

Až do Karviné cestovali v sobotu dorostenci. Nutno podotknout, že oproti svému soupeři nastoupili lvi v hodně mladé sestavě. A právě těmto mladým hráčům se v zápase velmi dařilo. Dvě branky a jednu asistenci si připsal starší žák Miroslav Chaloupka a hattrickem se blýskl Richard Rusnák, který je rovněž hráčem ročníku 2005. Dorostenci si tak ze Slezska odvezli výhru.

Ženy Fosfa Lokomotiva Břeclav se umístily na třetím místě 2. ligy ročníku 2023/24

VOLEJBAL V říjnu 2023 na začátku nového soutěžního ročníku byl nováček 2. ligy žen, tým …