Mládež Lokomotivy je nepřemožitelná:-)

O víkendu se všechny naše mládežnické kategorie představily v tom nejlepším světle. V sobotním zápase přivítaly naše kadetky svého přímého souseda z tabulky – Kuřim. Kdo očekával vyrovnaný souboj prvních dvou týmů, ten se pletl. Od prvních míčů byla domácí Lokomotiva jasně lepší a Kuřim přejela v obou zápasech celkem suverénně. Břeclav – Kuřim 3:0 (19,15,23) a 3:1 (22,-25,21,18)

V neděli kadetky v náhradní hale v Charvátské N. Vsi hostily Vyškov. A opět nenechaly nikoho na pochybách, že právem vedou tabulku s obrovským náskokem. Vyškov porazily v obou zápasech a připsaly si znovu plný počet bodů. Břeclav – Vyškov 3:0 (23,19,17) a 3:1 (-20,15,17,27).

V sobotu hráli taky naši starší žáci. Ve své skupině C byli Břeclaváci jednoznačně nejvolejbalovější a suverénně zvítězili nad Znojmem, Teslou i Šlapanicemi a postoupili do druhé skupiny.

Nejvíc družstev jsme vyslali do nedělního Poháru 7. tříd, tj. krajské soutěže mladšího žactva. Poprvé jsme postavili také žákyně D, z nichž některé hrály teprve svůj první šestkový volejbal. Držely se statečně a v domácí hale dokonce ukořistily jedno vítězství!:-) Naše Céčko dokázalo také jednou zvítězit a ve skupině hrané v Jehnicích skončily třetí.

Naše 2 nejzkušenější týmy v mladším žactvu tentokrát nastoupily společně v nejlepší čtyřce v Brně. Proti nim se postavily dosud neporažené žákyně Králova Pole D a smíšené družstvo Sokola Brno I. Obě naše družstva předváděla krásný volejbal a nebýt vzájemného duelu, vyhráli by Břeclaváci v Brně úplně všechno. Kluci zůstali neporažení i v neděli a zaslouženě obsadili první místo. Naše holky AB se musely sklonit pouze před vlastními, ale jak Krpole, tak i Sokol dokázaly porazit a skončily druhé. Krásná vizitka břeclavského snažení…;-)
Zdroj:www.volejbalbreclav.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Muzejní noc na Pohansku

25. 5. 2024 Přijďte s námi procestovat historii! Letošní muzejní noc se odehraje na zámečku …