Mimořádné letní hraní v Divadle Boleradice

Dobrý den, vážení diváci a příznivci divadla Boleradice

vloni v listopadu ohodnotila odborná porota přehlídky Popelka Rakovník naši inscenaci Divé Báry jako velmi kvalitní představení a vyslala nás na celostátní přehlídku amatérského divadla Jiráskův Hronov. A protože nejlepší přípravou na representační vystoupení mezi špičkou českého amatérského divadla je vystoupení před domácím publikem, dovoluji si vás tímto pozvat na mimořádné představení Divé Báry v pátek 29. července v 19:30 hod v Divadle Boleradice. V Hronově v Jiráskově divadle pak vystupujeme v neděli v 16:30 a v 19:00 hodin.

Příští týden ve středu 20. července v Hustopečích uvádíme další reprízu koláže forbín Voskovce a Wericha s písničkami Jaroslava Ježka Jízlivý glosátor. Jste srdečně zváni do společnosti divadla, dobrého vína a cimbálové muziky, to vše navíc v romantických kulisách nádvoří historického domu U Synků. Představení začíná ve 20:30

Požádal nás také ing. Jan Stávek z Němčiček o malou propagaci:

V sobotu 16. července ve 20 hodin se ve Vinařském dvoře v Němčičkách uskuteční divadelní představení Audience. V hlavních rolích vystoupí herci Jan Potměšil a Jakub Špalek. Před i po představení bude k dispozici občerstvení z restaurace Barrio Gotico z Kurdějova. Lístky je možné zakoupit v předprodeji do tohoto pátku ve Vinařském dvoře denně od 9 do 18 hodin. Výtěžek z akce bude věnován na pořízení sportovního zařízení pro postižené. Bližší informace na telefonu 774430739.

Rezervaci vstupenek představení Divé Báry můžete provést na webových stránkách www.boleradice-divadlo.cz nebo hodinu před představením v pokladně divadla. Telefonní číslo v době předprodeje je 723 666 153. Od poloviny srpna na webových stránkách najdete i další podrobnosti o programu divadla v nové sezóně.

Moc bychom si přáli, abyste se vy, naši diváci, těšili na návštěvy divadla stejně, jako se my těšíme na vás.

Za všechny divadelníky v Boleradicích

Ing. Jiří Janda

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Park žije! Anna Habancová & Tomáš Janoška

BŘECLAV / park u nádraží 21. 7. 2024 18:00 Organizátor: Městské muzeum a galerie Břeclav …