Běhej lesy Lednice

Je pro tebe běhání životní styl, způsob hubnutí, cesta jak být sám, nebo naopak s někým? A také tě už nudí běhání ve městě a na tvrdém povrchu? Pak ti dáváme naprostý souhlas, město je na houby, běhej lesy, protože tam máš čerstvý vzduch, lesní cesty, krásné výhledy a čistou přírodu. Vyraz s námi na nová místa, poznej osm malebných koutů naší země v běžeckém tempu. Ale neboj, trasy máme pro pokročilé i začátečníky.
14.dubna: Lednice
Nádherné prostředí významné svými památkami i krásnou přírodou je velmi atraktivní lokalitou nejen pro turisty. Rozběhni se přímo ze zámecké zahrady Státního zámku Lednice a poznej v běžeckých botách Lednicko-valtickým areálem zapsaným na listině světového dědictví UNESCO. Trasa vede ze zámeckého parku přes hráz lednických rybníků, kolem chrámu Tří Grácií i okolo „paláce pro koně“ Nový Dvůr. Na delší trase se můžeš těšit rovněž na Apollonův chrám, trojbokou kapli Sv. Huberta a proběhneš se i pod vítězným obloukem Rendez-vous. Užij si přátelskou atmosféru závodu v krásném prostředí jako z pohádky.

 

TERMÍN: Sobota 14. 4. 2018
MÍSTO: Lednice, areál zámeckého parku Státní zámek Lednice, Jihomoravský kraj
ČASOVÝ LIMIT: 3,5 hodiny (21 km), 3 hodiny (13 km)
DOPORUČENÁ OBUV: silniční, povrch: zpevněné cesty

 

Pozor, registrace jsou v omezeném počtu. Přihlas se na www.behejlesy.cz.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Přeshraniční pronásledování bylo úspěšné

BŘECLAVSKO: Ujíždějící cizinec skončil v nemocnici. V pondělí odpoledne jsme přijali informace o vozidle, které odmítá …