MČR mladších žáků ovládli zlínští Devils

Břeclav (Milan Zoubek) – V Břeclavi se uskutečnila MČR dvou mládežnických kategorií v in-line hokeji. Jako první si pojďme shrnout mladší žáky.

Bohužel těsně před turnajem odřekli svou účast týmy IHC Berounští Medvědi a HC Černošice, pro nedostatek hráčů, tak se nehrála čtvrtfinále, ale začala tato kategorie až semifinálovými zápasy.

Na úvod se od 13:30 proti sobě postavili Zlínští a Pardubičtí. Již v 9. minutě si Devils vytvořili čtyřbrankové vedení a po zbytek zápasu si ho kontrolovali. Pardubicím nepomohl ani hattrick Kubíčka a Zlín vyhrál 8:5. V druhém souboji se proti sobě postavili Cvočkaři Hořovice a Night Birds z Přerova. Druhý jmenovaný celek dokázal otočit nepříznivý stav 0:1 ve svůj prospěch a po výsledku 4:1 postoupil.

Do souboje o třetí místo se tak dostaly Pardubice a Hořovice. Zápas měl poměrně napínavý průběh, nakonec ho ale ovládl tým, jenž v semifinále podlehl Zlínu [UTF-8?]– tedy Střída Sport Pardubice. O výhru 4:2 se dvěma góly zasloužili Kaštánek s Lašákem.

Ve finále se souboj Zlína a Přerova změnil v parádní gólovou podívanou, kterou ovšem opět ovládli suverénní hráči Zlína. V páté minutě sice Přerov vedl 2:1, ovšem poté se Devils prosadili šestkrát v řadě a nakonec zápas dovedli k velkému vítězství 11:4.

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly také žákyně z osmi klubů Jižní Moravy

BŘECLAV V sobotu 13. 4. 2024 se uskutečnil k příležitosti oslav sedmdesátého výročí vzniku volejbalového …