Lysák čtvrtý v Brně

BRNO /Lk/ – Seriál brněnských běžeckých silničních závodů Triexpertcup v Brně pokračoval dalším závodem v Obřanech na trati dlouhé 8800 m. Závod se běžel ve velmi rychlém tempu a první závodníci dosáhli kvalitní časy. Byl mezi nimi i Vlastimil Lysák z Mikulova, který skončil na čtvrtém místě časem 29:50 minut. Jan Dufek z Hustopečí skončil na 11. místě časem 31:35. Dvojice běžců z Triatlonu Křepice byla na 16. místě – Martin Vintrlík 32:17 a na 82. místě Petr Kratochovíla za 35:32 minut. V kategorii nad 60 let doběhl na 9. místě Lubomír Šlancar za 43,35. Celkově startovalo 321 běžců.