Lvice v Opavě o víkendu padly

HC Opava : HC Lvi Břeclav 7 : 1 (2:0, 2:1, 3:0)

Sestava Opava: Jeřábková – Gilíková, Repperová, Šoltysová, Sládečková, Barvínková – Krpcová, Svobodová, Vlašánková, Lesníková, Pěluchová, Kučerová, Bartoňová, Horová. Kubánková

Sestava Lvice:   Kocmanová – Duroňová, Dobrovolná, Zoubková, Mikuličová – Glosíková, Prokešová, Búliková, Buociková, Koníčková, Bartoňková, Hrdinová

Branky: 5. Svobodová ( Krpcová, Horová), 9. Krpcová (Svobodová, Sládečková), 29. Kubánková (Vlašánková, Sládečková), 39. Kubánková (Svobodová, Šoltysová), 41. Vlašánková (Lesníková, Šoltysová), 51. Svobodová (Barvínková, Kubánková), 58. Lesníková (Vlašánková, Barvínková) – 30. Koníčková (Dobrovolná)

Vyloučení: 1:3 (z toho Lvice 1 x 5 + KO),   Využití: 3:0,    Oslabení: 0:0    Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1

Lvice jely do Opavy ve značně oslabené sestavě,jednak díky nemocem a také zraněním z minulého týdne. I tak na ledě nechávaly všechny své síly. V první třetině byl ovšem daleko hladovější po výhře tým domácích hráček, které se zaslouženě dostaly do vedení o dvě branky. Až od poloviny první části začaly vystrkovat růžky i břeclavské hráčky a vytvořily si několik příležitostí, které ovšem nedokázaly proměnit.

Druhá třetina byla ve znamení několika spálených šancí břeclavských hráček. ovšem po zbytečné ztrátě kotouče přišel trest a domácí tým odskočil do vedení tří branek. Do minuty ovšem Lvice korigovaly a dalších osm minut domácí svatyni ostřelovaly ze všech možných pozic. Kontaktní branka ovšem nepadla. Dvě minuty před koncem druhé třetiny došlo k nešťastnému faulu břeclavské hokejistky, která na základě zranění domácí hráčky byla potrestána větším trestem. K tomu ještě přibylo další zranění a Lvice tak byly nuceny dohrávat utkání s devíti hráči v poli.  Přesilovku domácí využily již na konci druhé třetiny.

Ve třetí části se Lvice snažily hrát maximálně úsporně, ale v devíti nám rychle docházely síly a o osudu utkání tak již bylo rozhodnuto.

Další utkání se hraje až v neděli 17.11.  od 10:15 na domácím ledě ve FOSFA Ice Aréně proti ženám z HC Uničova  a tak doufejme, že se marodka, která čítala po víkendu 5 hokejistek brzy vyprázdní a Lvice tak půjdou na led opět v kompletní sestavě.

Uzavření sběrného místa a sběrného dvora o Velikonocích

BŘECLAV V sobotu 30. března bude zavřeno sběrné místo na ulici Hájová i sběrný dvůr …