Lvice si ve druhém zápase sezony zastřílely

Břeclavské Lvice si z Blanska vezou tři body a vylepšené skóre.

Na první venkovní utkání sezony vyjely břeclavské Lvice na souboj s Rytířkami z Blanska. Sestava našich hráček nedoznala větších změn. Omluvena byla proti minulému utkání K. Hrdinová.

 Průběh zápasu

K zápasu toho nelze mnoho napsat. Již první minuty utkání určily kdo bude na ledě vládnout. Rytířky neměly sil čelit dravosti břeclavských šelem. Lvice opanovaly celý led a domácí hráčky se na naši polovinu probojovávaly velmi sporadicky. Povětšinou to bylo po ztrátě kotouče v naší útočné třetině, kdy se zejména blanenská rytířka Z. Bubíková dostávala do samostatných nájezdů. Ve všech svých pokusech ovšem ztroskotala na bezchybných brankářkách Lvic. Do poloviny zápasu na D. Kocmanové a poté na A. Kleinarové. Všechny naše hráčky si připsaly nějaké kanadské body a nebýt občas zbrklosti v zakončení, mohl být výsledek i vyšší. Plusem je nula na kontě trestů, žádná obdržená branka a stále se zlepšující souhra. Spousta branek Lvic padla po kombinacích do prázdné klece. Poprvé v historii nám bylo oficiálně započítáno 100 střel na branku soupeře. Bodově tým táhla kapitánka K. Buociková (3 + 6), B. Búliková a K. Koníčková (obě 5 + 2)  a B. Koyšová (2 + 3 ). Tři asistence si připsal i benjamínek týmu K. Höklová.

 Statistiky

HC Blansko : HC Lvi Břeclav 0:21 (0:9, 0:7, 0:5)

Branky: 3. Koníčková ( Buociková), 5. Zálešáková, 7. Búliková ( Koyšová), 8. Sadílková ( Vališová), 10. Buociková ( Koníčková), 18. Búliková ( Buociková), 18. Sadílková ( Koníčková), 19. Buociková ( Höklová), 20. Búliková ( Buociková), 23. Buociková ( Búliková, Bartalová), 24. Koníčková ( Prokopová), 30. Koníčková ( Koyšová), 34. Zálešáková ( Buociková), 36. Koyšová ( Höklová), 37. Koníčková ( Koyšová, Buociková), 38. Koyšová ( Lyčková), 44. Búliková ( Sadílková), 47. Bartalová ( Zálešáková), 55. Koníčková ( Höklová), 55. Sadílková ( Búliková), 57. Búliková ( Buociková)
Vyloučení: 5:0   Využití: 0:2  Oslabení: 0:0  Průběh utkání: 0:0, 0:21

 Sestavy

Lvice – Kocmanová ( od 30. Kleinarová) – Bartalová, Vališová, Zálešáková, Höklová – Prokopová, Koníčková, Búliková, Koyšová, Sadílková, Buociková, Lyčková

Rytířky: – Prokešová – Wolfschützová, Šantorová, Bubíková A., Zábojová – Lasáková, Ryšavá, Pavloňová, Červinková, Šlanhofová, Jílková, Bláhová, Sáňková, Bubíková Z.

V tomto víkendu v neděli  17.10. od 13:15 hodin čeká na náš tým na domácím ledě  v 1. lize žen

soupeřky z Val. Meziříčí, které 3.10. deklasovaly brněnské Valkýry v poměru 16:1.

V modrožlutých barvách by se měly již také ukázat M. Hodoňová a M. Gajdošová a snad i A. Kotounová, S. Čajanová, K. Beňovská, N. Bláhová a po nemoci i S. Duroňová.
Na toto domácí utkání, které bude první větší prověrkou našich hráček, jste srdečně zváni.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lvi na domácí půdě proti Brumovu-Bylnice odčinili debakl z minulého kola v Ostrohu

Na ledě břeclavské Fosfa arény si Lvi vyšlápli na hokejisty Brumova-Bylnice a výsledek je 9 : …