Lvice na body nedosáhly

Zápas dvou týmů s nejlepším útokem zvládlo lépe Val. Meziříčí. T. Sovjáková a E. Baslová ovládly zápas a dohromady zaznamenaly 9 kanadských bodů.

 Průběh utkání
Horší start do utkání, než předvedly domácí hráčky, si asi nikdo v tomto utkání nepředstavoval. První dvě minuty jakoby Lvice byly ještě zamčené v šatně. Hned z první šance se do vedení dostává náš soupeř, když si obranu Lvic rozebral na jednotlivé součástky. První pětka Val. Meziříčí předvedla svoji kvalitu. O necelou minutu bylo ještě hůř. S. Čajanová převzala kotouč v útočné pásmu a hostující tým poslala do dvoubrankového vedení. Až pak se začaly do utkání dostávat i domácí hráčky. V polovině 4. minuty se po souhře dostala sama před brankářku hostí B. Búliková a nalila domácím hráčkám novou krev do žil. Ve 12 minutě se prosazuje domácí kapitánka K. Buociková a vyrovnává stav zápasu. Utkání hrané ve vysokém tempu pak přináší šance na obou stranách. Kdo se ovšem před koncem třetiny raduje je opět hostující tým.

 Do druhé třetiny se jde s jednoznačným cílem. Lvice chtějí co nejdříve srovnat skóre. Proti nám ovšem stojí velezkušený soupeř s hráčkami, na jejichž holích je nyní vidět klid a pohoda. Domácí hokejistky si nedokáží vytvořit větší šance. Přihrávky nenachází přesně své adresáty. Pokud se dostanou ke střele, buď skončí zablokované či si s nimi brankářka hostujícího týmu dokáže poradit. Ve své polovině se zápas asi definitivně rozhoduje. Ve 28. a 31. minutě opět zaúřaduje zkušená dvojice Val. Meziříčí – Sovjáková, Baslová a je tu rozdíl tří branek. Na konci druhé třetiny Val. Meziříčí zvyšuje již na 6:2.

 Do třetí části Lvice zamíchaly se sestavou, což přineslo zlepšený pohyb a ve 47. minutě i využitou přesilovku, když první branku v dresu břeclavských Lvic zaznamenala K. Höklová. Jak již bylo zmíněno výše, zkušený soupeř ovšem má skvěle organizovanou obranu a Lvice se nedokáží prosadit. Nakonec vše vyústí chybičkami našich hráček a soupeř v 56. a 60 minutě ještě zvyšuje svoji výhru.

Statistiky

HC Lvi Břeclav – HC Bobři Val. Meziříčí 3 : 8 (2:3, 0:3, 1:2)

Branky: 4. Búliková ( Koyšová, Buociková), 12. Bucoiková ( Koyšová) 47. Höklová ( Prokopová) – 1. Baslová ( Sovjáková, Vávrová H.), 2. Čajanová, 18. Sovjáková ( Baslová),28. Sovjáková ( Barochová L.), 31. Baslová ( Sovjáková), 39. Barochová L., 56. Čajanová,   60. Sovjáková ( Baslová)

Vyloučení: 2:1   Využití: 1:0   Oslabení: 0:0   Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:6, 3:6, 3:8

Sestavy
Lvice: Bláhová ( Kocmanová) – Duroňová, Bartalová, Zoubková, Beňovská, Kotounová, Gajdošová – Prokopová, Koníčková, Vališová, Buociková, Koyšová, Búliková, Hodoňová, Höklová, Hrdinová

Bobři:

Barochová S. -Vávrová L., Crhová, Filipová, Vávrová H. – Baslová, Sovjáková, Barochová L., Čajanová, Stupková, Jasenská, Hadašová

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Park žije! Anna Habancová & Tomáš Janoška

BŘECLAV / park u nádraží 21. 7. 2024 18:00 Organizátor: Městské muzeum a galerie Břeclav …