Lvi zvládli dotáhnout špatně rozehraný zápas s Drtiči Hodonín

Rozhodnout musely až samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšnější domácí Hodonín

Poslední přípravné utkání se odehrálo v pátek v Hodoníně. V 18:00 se za přítomnosti 167 diváků začalo hrát

Každou třetinou lepší… Tak by se dal shrnout dnešní výkon Lvů. Po špatné první třetině zvládli dotáhnout nepříznivé skóre zápasu a na chvíli se dokonce dostat do vedení. Rozhodnout musely až samostatné nájezdy, těch se jelo hned 16.

V Hodoníně se dospělo až k samostatným nájezdům. Na osmý pokus byli úspěšnější domácí
První třetina Lvům  utekla a po špatném výkonu prohrávali 0:3
Ve druhé třetině to Lvi dotáhli na 3:4
V poslední části Lvi ke konci ovládli led a minutu před koncem dokonce i vedli. Hodonín ale zvládl 9 vteřin před závěrečnou sirénou srovnat na 5:5 a zápas poslat do nájezdů-
V těch se rozhodlo až na 8. pokus a radovali se domácí

Statistiky

Statistika                    BŘECLAV                HODONÍN

Skóre                          5                                 6 SN

Střely                          41 (13,22,15)              33 (15,11,7)

Rozehrávky brankářů  7                                4

Zblokované střely       7                                 2

Vyloučení                   1x(2min)                     1x(2min)

Góly Lvů -: Svoboda, Kocúr, Lokaj, Zapletal, Garčic

Podrobněji vč. rozhovorů s hráči najdete na webu Lvů

„Břeclavští Lvi děkují všem kteří je podpořili na dálku, například přes sociální sítě, nebo dokonce přijeli a fandili… Váží si toho.“

Ženy Fosfa Lokomotiva Břeclav se umístily na třetím místě 2. ligy ročníku 2023/24

VOLEJBAL V říjnu 2023 na začátku nového soutěžního ročníku byl nováček 2. ligy žen, tým …