il.foto

Lvi zakončí rok 2014 dnešním výjezdem na Lapač

Břeclav – Jen dva dny volna si užili břeclavští hokejisté přes svátky. Od 25. prosince již znovu trénují, kvůli tradičním vánočním turnajům je však čekalo brzké vstávání a tréninky před sedmou hodinou ranní. To proto, že je čeká dohrávka vánočního kola se Vsetínem. Všechny ostatní zápasy tohoto kola už byly odehrány, a tak se čeká, zda devítidenní pauza prospěla více třetím Valachům nebo osmým Lvům. Na Lapači navíc zavládne díky punči, domácím retro dresům a ohňostroji sváteční atmosféra, kterou si jistě nenechají ujít i někteří fanoušci Břeclavi.

Břeclav už se letos se Vsetínem utkala dvakrát, poprvé vyhrála 5:3, podruhé si připsala se zelenožlutými stejnou porážku. Teď pojedou poprvé na led týmu s třetí nejlepší obranou a brankářem Hromadou, jenž pravidelně nastupuje v extralize za Zlín.

Břeclavané pojedou do Vsetína kompletní, včetně posil z juniorky Komety Adama Kozla s Filipem Vojáčkem, kteří už byli přeřazení natrvalo do Břeclavi a se Lvy pravidelně trénují. Naopak možný příchod Radoslava Konečného ještě stále není administrativně dořešený.

Utkání mezi Vsetínem a Břeclaví začíná v pondělí 29.12.2014 od 17:30 hodin na Lapači. Utkání budou řídit pánové Volf – Goňa a Blaha. Pokud se chystáte vyjet ve svém volnu na tento zajímavý zápas, vězte, že vstupné stojí 60 Kč na sezení a 40 Kč na stání.

Předpokládané sestavy:

Vsetín: Hromada (Plšek) – Hryciow, Vrba, Tesařík, Haloda, Nedbálek, Báchor, Tichý, Štědrý – Vítek, Vaněk (C), Ambruz – Slováček, Hrazdira, Kolařík (A) – Štrbík, Daněk, Kývala – Zúbek, Ondráček, Hruška

Břeclav: Šurý (Foukal) – Miklík, Směřička, Dittrich, Svoboda, Novák (A), Vojáček, Fejt – Tobola, Zháňal (C), Červenka, Kučera, Buhaj, Kubáč, Beneš (A), Medřický, Kozel, Papp, Čápek

-hcbreclav.cz/-

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

FOSFA olympiáda břeclavských škol 2024 začíná 11. června

Po úspěchu loňského prvního ročníku spojily i letos kluby zapojené do projektu FOSFA Sport síly …