Lvi se nikdy nevzdávají. A-tým zvládl srovnat utkání v Uherském Hradišti

Tři branky během posledních deseti minut dovedly zápas v Uherském Hradišti do prodloužení. V nastaveném čase byli úspěšnější domácí

První zápas roku 2022 ve čtvrtek 6.1. nabídl vyrovnaný závěr, ve kterém břeclavští Lvi ukázali bojovnost. Z Uherského Hradiště áčko veze cenný bod.

HC Uherské Hradiště – HC Lvi Břeclav 4 : 3 pp

Hráči

HC Uherské Hradiště: Kašpárek, Jakubčík –Řezníček, Tischer, Kojecký, Beneš, Pavlůsek D., Větříšek, Forman, Burša, Petřík, Pavlůsek T., Nohál,  Halík, Červenka, Weintritt

HC Lvi Břeclav            : Michálek, Bártek –Chlubna, Dora, Topolanský, Göndör , Zugar, Papp, Průdek, Abazaj, Gabriška, Svoboda, Zháňal, Juránek, Lokaj, Garčic, Kocúr

Statistiky utkání

Branky a nahrávky 9:34 Červenka (Beneš, Pavlůsek 5/5),21:01 Červenka (Beneš 5/5)  39:37 Weintritt (Burša 5/5) – 51:10 Lokaj (Garčic 5/5), 52:04 Gabriška(Zháňal, Papp 5/5) 58:25 Gabriška (Průdek, Kocúr 4/5)

Brankaři Kašpárek – Michalek, 25:34 Bártek, 28:38 Michalek

Vyloučeni: 7 . 4

Průběh zápasu : 3:0, 3:3

Příští zápas odehrají Lvi již tuto sobotu 8.1. 2022 na domácím ledě.

V rámci 18. kola ligy vyzvou Uherský Ostroh.

Utkání startuje v 17:00 a všechny Vás zveme!