Lukáš Hejlík představí v Břeclavi Sedláčkův bestseller

Břeclav – Cyklus Divadelních nedělí, které v Břeclavi pravidelně baví dětské i dospělé diváky, v květnu nabídne hned tři představení.

Už tuto neděli v šest hodin večer představí známý herec Lukáš Hejlík originální pojetí knižního bestselleru Ekonomie dobra a zla od uznávaného ekonoma Tomáše Sedláčka. Hejlíkovo LiStOVáNí uvede scénickou úpravu textu a seznámí diváky se zákulisím ekonomie v souvislostech.  „Hrát se tentokrát bude v sále Městské knihovny Břeclav, kam bude Hejlíkův divadelně-literární projekt lákat i v létě. Na dvoře knihovny totiž chystáme pravidelná představení pro děti. Začíná se již 15. června s oblíbeným dětským hrdinou komisařem Vrťapkou,“ pozval Petr Vlasák z odboru kultury břeclavské radnice.

Jak dodal, v neděli osmnáctého května od půl čtvrté odpoledne ovládne sál kina Koruna pokračování pohádky o včelích medvídcích, která děti v Břeclavi potěšila letos v lednu. Poslední neděli v měsíci pak dojde v kavárně kina na studentské představení s názvem Hugo Haas se vrací.

(vla)

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Přeshraniční pronásledování bylo úspěšné

BŘECLAVSKO: Ujíždějící cizinec skončil v nemocnici. V pondělí odpoledne jsme přijali informace o vozidle, které odmítá …