btr

Volejbal: Ženy vstoupily do nového roku úspěšně

Lokomotiva – Fosfa Břeclav

Po Vánočních svátcích se rozjela druhá polovina krajského přeboru ve volejbale žen. Ženy Lokomotivy – FOSFA Břeclav vstoupily do nového roku výborně. Na palubovce sportovní haly Lokomotiva Břeclav hostily jako třetí tým soutěže družstvo SK Duhovka Břeclav. První ze dvou domácích zápasů začaly volejbalistky Lokomotivy dobře. Od začátku setu se ujaly vedení, které proměnily ve vítězství 25:18. Stejně jako druhý set 25:23. Třetí set rozehrála Lokomotiva také dobře. Vedla 20:10 a zdálo by se, že takto vysoký náskok nemůže prohospodařit. Ale opak byl pravdou. Po neuvěřitelném herním výpadku prohrály domácí ženy třetí set 22:25. Do čtvrtého setu nastoupil domácí tým opět maximálně soustředěný a po bezchybné hře vyhrál 25:15.

Odpolední odveta přinesla opět bojovné utkání. Volejbalistky Lokomotivy – FOSFA Břeclav si vždy pohlídaly koncovky setů a vyhrály druhý zápas 3:0. Nejvíce dramatický byl set druhý. V něm domácí prohrávali už 13:20. Tuto ztrátu však dokázali smazat a set vyhráli v koncovce 25:23.

Sestava Lokomotiva-FOSFA Břeclav:

nahrávačka Marie Backová, smečky Šárka Rylichová, Magdaléna Bukovská a Tereza Macounová, blokařky Alena Šutorová a Simona Holečková, univerzálka Marika Tesařová a Monika Peterková, libero Darina Tesařová, trenér Ivan Rylich.

Lokomotiva-FOSFA Břeclav : SK Duhovka Břeclav 3:1 (18,23,-22,15)

Lokomotiva-FOSFA Břeclav : SK Duhovka Břeclav 3:0 (23,23,24)

Aktivity nebyly pohádkově ziskové

Z regionu: Muž z Brněnska ztratil běhen během půl roku skoro dva milióny korun.  Půl …