foto:zpravodajmikulov.cz

Kruh přátel hudby se pro letošek rozloučí v pátek

Mikulov – Kruh přátel hudby vstupuje již do své čtvrté sezony. Pro rok 2015 se opět podařilo organizátorům sestavit zajímavý koncertní program. Poslední letošní koncert – vystoupení komorního orchestru Musica Minore z Bratislavy – byl přesunut na pátek 28. 11. 2014 v 18.00 hodin!

Jiří Vrbka prozradil, na jaké koncerty se mohou příznivci komorní hudby těšit.

„1. ledna 2015 zahájíme novoročním koncertem souboru Puella Trio s promítáním originální grotesky, následovat bude ve dnech 12. až 15. března (termín bude ještě upřesněn) koncert polského souboru Intercamerata z Wroclawi a jarní část sezony ukončí 30. dubna koncert česko-německého dua Vilém Veverka (hoboj) a Barbara Maria Willi (cembalo). Podzimní část zahájí 8. října pražský dechový soubor Trifoglio, 5. listopadu u nás vystoupí brněnské Graffovo kvarteto rozšířené pro tento koncert o spolupracující sólisty a celou sezonu uzavře koncert vynikajícího mezižánrového souboru Cimbalclassic opět z Brna.“

Začátky všech koncertů, které se tradičně uskuteční v prostorách Galerie Závodný, jsou stanoveny na 18. hodinu. Zde již lze také zakoupit abonentní vstupenky a zajistit si tak pro nadcházející sezonu svá místa.

„Těšíme se na další setkání v dobré společnosti, v krásném prostředí, při dobré kávě či víně a zejména při společně sdílených hudebních zážitcích,“ zve za Kruh přátel hudby Jiří Vrbka.

js

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Hudební středy u Kapra: Vasilův Rubáš (alternativa, Praha)

BŘECLAV / Letní terasa Pod Zámkem / Pod Zámkem 4 17. 7. 2024 20:00 Vasilův …