Ivanka Kratochvílová

Kratochvílová byla v Brně nejlepší !

BRNO, PRAHA (mk) – Mladá břeclavská krasobruslařka Ivana Kratochvílová absolvovala další dva závody.

Den po vyhlášení ankety Sportovec roku se rozhodla vyjet do Brna na závody Dragon Trophy, kde chtěla předvést novou volnou jízdu s větší obtížností. Do ní zařadila dvojitého lutze, dvojitého flipa, kombinaci dvojitého lutze s dvojitým toloopem a dvojitého rittbergera s dvojitým toloopem. Bezchybné provedení skoků spolu s nádhernými piruetami tentokráte bylo rozhodčími ohodnoceno na stupeň nejvyšší a Ivanka získala tolik vytouženou zlatou medaili.

O uplynulém víkendu si chtěla zopakovat úspěch z minulého týdne a rozjela se na Velkou cenu města Prahy. V krátkém programu skočila dvojitého lutze s dvojitým toloopem, axella, předvedla pěkné piruety, ale bohužel školácká chyba ve vahách znamenala velkou srážku a po krátkém programu obsadila až 10. místo. Snažila se vše dohnat volnou jízdou, která se jí moc povedla a byla rozhodčími ohodnocena jak čtvrtá nejlepší. Velká srážka z krátkého programu pro ni ale nakonec znamenala v celkovém hodnocení až 7. místo.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024 REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10 Název týmuZápasySkóreBody1SK …