Kolaps, pokus o rekord, pokus o jízdu a nezdařená „adopce“

BŘECLAV  – Dramatické chvíle zažila obsluha restaurace, kde zkolabovala žena. I přes dýchací potíže se ji přivolaným strážníkům podařilo „přivést k sobě“. První pomoc jí pak poskytovali až do příjezdu záchranky.

Do péče záchranářů byly předány i „ostatky“ mužského jedince, který atakoval magickou hranici čtyř a půl promile. Byl nalezen v místní části Poštorná, kde těsně před cílem „padl“ vyčerpáním.

V MČ Charvátská zase hlídka zastavila řidiče vozidla, který svou jízdou imitoval vlnícího se hada. Nadýchal téměř dvě a půl promile. Ten byl pro změnu předán PČR.

No a stalo se v neděli za bílého dne… Jeden z „místních“ si na terminálu IDS „osvojil“ neuzamčené jízdní kolo, které osedlal a odjel směrem k místu, kde přebýval. Jeho počínání však neušlo operátorovi MKDS. Ihned zalarmoval hlídku. Ta si u něj v „příbytku“ vyzvedla jak kolo, tak něho samotného i s přiznáním. Strážníci nyní hledají „poškozeného“. Majitel kola nechť kontaktuje MP.

L. Rigó

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …