Kam za vínem a dobrým jídlem?

KRAJEM VÍNA 2014
V sobotu 19. července pokračuje v okolí Mikulova třetí ročník seriálu turistických akcí na Moravských vinařských stezkách Krajem vína 2014. Na kole nebo pěšky budete moci zažít letní atmosféru v okolí Pálavy. V sobotu dopoledne získáte startovní pasy a na výběr budete mít z různě dlouhých okruhů, vhodných jak pro náročné cyklisty, tak pro rodiny s dětmi a pěší. Zažijte léto mezi vinicemi pod Pálavou, objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny.
www.stezky.cz

NÁRODY PODYJÍ
Tradiční kulinářská akce spojená s ochutnávkou vín se uskuteční v sobotu 19. července v Mikulově. Její součástí bude ochutnávka vín místních vinařů, která začne v přízemí Městského úřadu Mikulov ve 14 hodin. Na Náměstí bude bohatý kulturní program a kulinářské speciality národů z Podyjí.
www.narodypodyji.cz

VÍNO A UMĚNÍ
Vinaři z Moravské Nové Vsi dají ochutnat svá vína v sobotu 19. července od 19 hodin. Občerstvení zajištěno – opékání špekáčků, grilované sýry. Vstupné 300 Kč.Připravena bude menší přehlídka módní tvorby mladé návrhářky a malby a kresby mladých umělkyň.

HODOVNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY V MORAVSKÉ
Sklepy ve sklepní uličce Výmol budou u příležitosti Svatojakubských hodů otevřeny v sobotu 26. července od 13 do 19 hodin. Předhodovní zpívání pod „zeleným“ začne ve 20 hodin.
www.vinaricek.cz

VÍNA ROČNÍKU 2013 Z VINAŘSTVÍ VOLAŘÍK
Představení vín ročníku 2013 z Vinařství Volařík široké veřejnosti se uskuteční v sobotu 2. srpna v prostorách Křížového sklepa v Mikulově od 16 do do 22 hodin. Připraveno bude 40 vzorků přívlastkových vín, snoubení vína se sýrem a čokoládou.
www.vinarstvivolarik.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

LISTOVÁNÍ S LUKÁŠEM HEJLÍKEM VE VINAŘSTVÍ BARAQUE: Holčička a cigareta

Čtvrtek 13. června 2024, začátek ve 18.30 hodinVinařství Baraque, Hodonínská 12, Velké Pavlovice Účinkují: Petra …