V Boleradicích bývá tradiční košt na Štěpána Foto:boleradice.cz

Kam za dobrým vínem o vánočních svátcích? Jsou tradiční štěpánské košty.

Břeclavsko – Také v období vánoc se pro milovníky vína připravují akce při nichž hlavní roli hraje víno. Přijďte ochutnat, třeba na Štěpána

Štěpánové budou koštovat zadarmo

BOLERADICE  – Vinařský spolek Boleradice zve všechny milovníky vína na Štěpánský košt mladých vín, který se uskuteční v pátek 26. prosince od 14 hodin v sále městyse. K dobré sváteční pohodě bude od 16 hodin vyhrávat cimbálová muzika Primáš. Muži jménem Štěpán mají vstup zdarma!

Hruščané ochutnají mladá vína

HRUŠKY  – V Hruškách připravili na pátek 26. 12. Štěpánskou ochutnávka mladých vín, která se uskuteční od 15 hodin ve sklepě Miroslava Blažeje na ulici U Zbrojnice. Zahraje Hrušecká cimbálová muzika.

 V Moravské opět posvětí mladá vína

MORAVSKÁ NOVÁ VES  – Městys Moravská Nová Ves ve spolupráci s místními spolky zve na 24. Svěcení vína, které se uskuteční v pátek 26. prosince od 16 hodin v místní sokolovně. V programu vystoupí dětské folklorní soubory Jatelinečka a Jatelinka, Zpěváčci od sv. Jakuba, ženský a mužský sbor z Moravské Nové Vsi, chrámový sbor a jako host mužský sbor z Dubňan. Hrát bude cimbálová muzika Lalia.

K mladému vínu zahraje cimbálka

HLOHOVEC – Tradiční svěcení vína v Hlohovci se bude konat v sobotu 27. prosince od 18 hodin v kulturním domě. K poslechu zahraje cimbálová muzika Fagán. Vstupné je dobrovolné.

V Kobylí budou světit víno

KOBYLÍ (tr) – Tradiční svěcení vín v Kobylí se uskuteční v sobotu 27. prosince od 19 hodin v jídelně základní školy. Vína posvětí otec Ondřej, v programu vystoupí mužáci z Kobylí a zahraje Sklepanka

O nás Jiří Holobrádek

Jiří Holobrádek
tel.: 723 865 819 e-mail: holobradek@tydenik-breclavsko.cz

Mohlo by se vám líbít

LISTOVÁNÍ S LUKÁŠEM HEJLÍKEM VE VINAŘSTVÍ BARAQUE: Holčička a cigareta

Čtvrtek 13. června 2024, začátek ve 18.30 hodinVinařství Baraque, Hodonínská 12, Velké Pavlovice Účinkují: Petra …