Kam za dobrým jídlem a vínem? Je tu tradiční Gulášfest, dýně, ale i vinobraní anebo Královský košt

MIKULOV

Pálavský gulášfest s ochutnávkou prvních mladých vín ročníku 2014 se uskuteční v sobotu 25. října v areálu mikulovského Hotelu Zámeček. Můžete se těšit na ochutnávku mnoha typů gulášů, soutěž o největšího jedlíka, příjemnou a veselou atmosféru, mistrovství ČR v „gůlání“ sudu na čas, víno z vinné kašny a hudební produkci.

Eat Art Gallery Mikulov – Od čtvrtka 23. října do neděle 2. listopadu, KDOULOVINY – Speciality z kdoulí, sladké i pikantní – pro gurmány.

MORAVSKÁ NOVÁ VES

Sklepní uličky Výmol a Zátiší v sobotu 25. října od 11 do 19 hodin, VÍNO A DÝNĚ, otevřené sklepy – ochutnávka dýňových specialit, vína a krajových dobrot.

HORNÍ VĚSTONICE

Vinobraní v Horních Věstonicích – V sobotu 25. října se v obecním sále v Horních Věstonicích uskuteční od 19 hodin degustace vín vinařů z Podpálaví, k občerstvení budou připraveny výrobky z domácí zabíjačky a k poslechu a tanci bude hrát cimbálová muzika.

 HUSTOPEČE

Královský košt v Hustopečích – Velká degustace medailových vín soutěže Král vín České republiky 2014 se uskuteční 25. října v Hotelu Centro od 18 do 23 hodin. Vstupném 600 Kč.

Královský-košt-Hustopeče-Hustopečské-listy-1-490x700

 

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

VALTICE: Svěcení vína

VALTICE / Státní zámek Valtice – Španělská konírna 18. 11. 2023 začátek od 15:00 Přehlídka …