Kam o víkendu za vínem

Valtické vinné trhy
Novodobé Valtické vinné trhy, nejstarší celostátní soutěž vín v ČR s mezinárodní účastí, navazují na více než stopadesátiletou historii vinných trhů ve Valticích. Na 150 vinařských firem tady každoročně přiveze do soutěže téměř 1.000 vín, která budete moci ochutnat v pátek 9. 5. a v sobotu 10. 5.
www.vvtvaltice.cz

Košt v Popicích
Tradiční místní výstava vín se uskuteční v sobotu 10. 5. od 12.30 v kulturním domě. Od 16.00 hod. bude k dobré náladě hrát cimbálová muzika.

Moravská v růžovém
V sobotu 10. 5. můžete ve sklepních uličkách Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi ochutnávat nejen růžová vína. Začátek akce je v 10.00, ukončení v 18.00. Hrát bude živá muzika. Vezměte si nějaký růžový obleček nebo doplněk – nejlepší model bude odměněn.
www.vinaricek.cz

Košt v H. Věstonicích
Tradiční výstava vín z Podpálaví s cimbálovou muzikou se uskuteční v kulturně sportovním areálu v sobotu 10. 5. od 13.00.
www.horni-vestonice.cz

Výstava vín Milovice
V pořadí 11. ročník místní výstavy vín v Milovicích se uskuteční 10. května v 10.00 v atriu obce Milovice. Přijďte do krásného venkovního prostředí ochutnat vína od místních, ale i přespolních vinařů, poslechnout si cimbálovou muziku a strávit příjemné odpoledne se sklenkou dobrého vína.

Z kopca do kopca
Z kopca do kopca aneb Otevřené sklepy na Vrbici nabídnou v sobotu 10. 5 zábavu celé rodině. Rodiče stráví mnoho pohodových chvil v jedinečných vrbeckých sklepech, děti (i dospělí) si mohou zazávodit na koloběžkách, zúčastnit se her a soutěží a večer je možno strávit posezením u cimbálu. Začátek v 10.00 hod.
www.vinarivrbice.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mikulovská přehlídka vín, Setkání souborů pod Taneční horou

MIKULOV / náměstí 28. – 29. 4. 2023 Přehlídka vín mikulovských vinařů i vinařů z blízkého …