Kam o víkendu za divadlem? Do Břeclavi, do Hustopečí nebo Boleradic…..

Pohádky z mléčné dráhy v Divadelní neděli

Břeclav – Divadelní neděle pro děti tentokrát představí olomoucké Divadlo Tramtarie a jejich Pohádky z mléčné dráhy. Představení se uskuteční v kině Koruna v neděli 18.ledna, začíná se o půl čtvrté a vstupné je 80 Kč.

Pohádky z mléčné dráhy tentokrát zavedou malé diváky až do dalekého vesmíru, kde se hlavní hrdina, druhý český kosmonaut Milan, setkává se dvěma mimo-zemskými bytostmi, tedy bytostmi žijícími mimo zemi, tedy mimo planetu Zemi. Ale kromě toho, že jsou obě bytosti tak trochu mimo, tak je s nimi parádní legrace. Jsou mnohem chytřejší než lidé, a tak si hrozně rádi hrají a vyprávějí pohádky, i když už jsou dávno dospělí! A vůbec umí spoustu věcí, které až uvidíte, tak budete čubrnět, úplně stejně jako náš Milan, který teda taky čubrněl…     Veselá sci-fi pohádka pro nejmenší, při které se budou hvězdy a planety za břicho popadat! Vhodné pro děti od tří let. Režie: Vladislav Kracík.

Divadelní představení Tlustý prase

Hustopeče – Divadelní soubor Foor Hustopeče ve spolupráci s Marketingem a kulturou města Hustopeče uvedou v sobotu 17. ledna 2015 divadelní hru Tlustý prase. Nenechte si ujít tuto tragicky hořkou komedii o vztahu dvou lidí. Začátek je v 19.30 hodin v místním kinosále.

Na tohle teď není pravá chvíle

Boleradice – Cesta životem je pořádně klikatá a sem tam se vyplatí sledovat značky. 

Totiž ve chvíli, kdy Frederik porazí svým autem bezdomovce, ještě netuší, jak hluboce mu tato osudná vteřina změní život. A když si je člověk sám sebou příliš jistý a lže své ženě, že tráví večer s obchodním partnerem, kterému prodává svůj podnik, zatímco ve skutečnosti je se svojí milenkou…

Divadlo Dostavník Přerov, vstupné 120Kč, sobota 17.1.2015 – 19:30

Bohatýrská pohádka

Boleradice – Děj pohádky vychází z ruských pohádkových příběhů. Vystupuje v ní bohatýr Olgoj, krásná Petra, ale i strašlivý nesmrtelný Kostěj. Uvidíte loutky obrů v nadživotní velikosti, lišku Všudybylku a otočnou scénu, kterou maloval akademický malíř.
Divadlo Koráb Brno, vstupné 60Kč, neděle 18.1.2015 – 17:00

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Park žije! Anna Habancová & Tomáš Janoška

BŘECLAV / park u nádraží 21. 7. 2024 18:00 Organizátor: Městské muzeum a galerie Břeclav …