il.foto judoorel.cz

Judistům se Mikulášský turnaj vydařil

KOSTICE (jk) – Tradičního Mikulášského turnaje se Kostičtí judisté zhostili opět příkladně a to nejen jako pořadatelský oddíl, ale i svým vystoupením v soutěži.

V úvodu této tradiční soutěže pro kategorie nejmladších judistů pozdravila účastníky turnaje starostka Kostic Anna Bradávková, která jim popřála hezké soutěžní zážitky a co nejlepší umístění v soutěži. Soutěže vypsané pro kategorie benjamínků do 10 let a vybraných hmotnostních kategorií starších žáků a mladších žákyň se účastnilo na 60 mladých judistů z 10 oddílů celé jižní Moravy. Zástupci kostického juda podali hezké výkony a vybojovali ve svých hmotnostech 11 medailí.

Zlato vybojovali Vanesa Csápaiová, Dominik Csápai, Terezie Pyskatá, Adéla Budínová, David Dubec a Zbyněk Pyskatý. Stříbro získali Kristýna Dubcová, Karolína Hořčičková a Tomáš Obořil, bronzové medaile si na krk pověsili Jan Píža a Aneta Budínová.

Vedení kostického oddílu touto cestou děkuje obecnímu zastupitelstvu, radě a starostce Anně Bradávkové za stálou podporu dětí a mládeže v oddíle judo Kostice.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Program zápasů podle týmů v týdnu 19. 2. 2024 – 25. 2. 2024

HOKEJ 5. TŘÍDY HC Lvi Fosfa Břeclav B HC KOMETA BRNO po 19. 2. 2024 …