JIŽ 51. VALTICKÉ VINNÉ TRHY

VALTICE / v prostorách jízdárny a dvora Zámku Valtice

Valtické vinné trhy nejsou jen nejstarší soutěží a výstavou vín v České republice, ale zároveň již desítky let patří mezi nejprestižnější vinařské soutěže ve střední Evropě. Proto o ní pořadatelé s nadsázkou uvádějí, že jde o vinařský Wimbledon mezi výstavami.

Valtické vinné trhy organizuje Společnost Valtické vinné trhy ve spolupráci se Střední vinařskou školou a pod patronací Národního vinařského centra, které dohlíží na objektivitu celé soutěže.

Padesáté první Valtické vinné trhy se uskuteční ve dnech 11. – 12. května 2018 v prostorách jízdárny a dvora Zámku Valtice.

 Čeká nás opět nabitý doprovodný program, plný skvělé muziky a samozřejmě nebude chybět ani každoroční sobotní pokus o překonání rekordu v hromadném přiťuknutí medailovým vínem. Podaří se nám letos překonat rekord 555 řetězových přiťuknutí z roku 2016?Necháme se překvapit, ale budeme moc rádi, když se zapojíte a společně se pokusíme opět zapsat do České knihy rekordů

Nově se v sobotu 12. května ve 13:30 uskuteční v Zámeckém divadle přednáška MUDr. R. Uzla, CSc. na téma „Víno a sex“, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít!

Home

Zdroj: www.valtice.eu

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

VYČÍTÁNÍ – Slam poetry

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav 21. 1. 2019 / 18:00 Mladé autorské čtení nevydaných a …