Jeden gól stačil jen na jeden bod

MSK Břeclav – 1.HFK Olomouc 1:1 (1:0)

BŘECLAV (juh) – Ve středu se na poštorenském trávníku utkaly dva týmy, které jsou ve spodních patrech třetiligové tabulky. Domácí mohli v případě vítězství svého soupeře předstihnout, ale nestalo se tak.

Přitom zápas začal pro MSK tím nejlepším způsobem. Už ve 3. minutě si do šestnáctky hostů naběhl Pospiš a skluzem nasměroval nepřesnou střelu Sychy do sítě. Hosté v prvním poločase nic kloudného nepředvedli, ale domácí toho bohužel nedokázali využít k navýšení náskoku. A tak se zhruba stovka nejvěrnějších diváků na poštorenském stadionu moc nebavila.

Po změně stran se hráči HFK zlepšili, zpřesnili kombinaci a prosadili se i gólově. V 59. minutě přeloboval brankáře Prokopa Kostorek a bylo to 1:1. Hosté měli i další šance, ale brankář Prokop své spoluhráče podržel. Domácí si moc šancí nevytvořili. Tři minuty před koncem mohl rozhodnout Dvořák, ale hlavičkoval těsně vedle branky hostů. A tak nakonec utkání skončilo remízou, která asi byla spravedlivá, ale nikoho nepotěšila.

MSK BŘECLAV: Prokop – Dobšíček, Zezula, Dvořák, Košut – Sycha, Simandl (K), Paděra, Hloch – Giertl, Pospiš (29. Horváth). Trenér: Karel Bečka