Inspirace v galerii Efram

MIKULOV / galerie Efram

Prvním hostem Inspirací bude v sobotu 10. prosince Marcela Březinová, známá zpěvačka, s níž se život nemazlil.

Galerie Efram připravila novinku. Nepravidelný cyklus setkávání se se zajímavými, inspirativními, známými i neznámými osobnostmi, které vystoupily z davu, nebojí se jít svou vlastní cestou a jsou ochotny sdílet zkušenosti příběhu svého života.

„Snad právě proto se naučila nechat stíny za sebou a najít důvody pro radost, úsměv, pochopení i pomoc druhým a přitom si zachovat svůj vlastní směr cesty a nespoutanost. Vytvořila osobitý styl výuky zpěvu a své studenty vede také k tomu, aby našli sami sebe a byli jedineční ve všem, co dělají,“ říká Sylva Chludilová, galerista a iniciátorka setkávání.

„Jeden z největších darů, které si můžeme navzájem dát, je náš čas. I proto vám nabízíme strávit smysluplně společné chvíle s těmi, o nichž je dobré vědět,“ doplňuje druhá z žen, které se rozhodly inspirativní setkání pořádat, Iva Tereza Grosskopfová. Tato režisérka a scenáristka filmových dokumentů, psychoterapeutka, absolventka studia managementu pracovala s lidmi na pomyslném dně, top manažery, vězni, drogově závislými, seniory i umírajícími, kladla si otázky po smyslu lidské činnosti a existence. V životě preferuje vlastní směr a svobodu, neubližování sobě, ani druhým. Snaží se dívat, vnímat, nehodnotit, být v přítomném okamžiku. Zastává názor, že setkání mají smysl. Vytvoří se pole, v němž se lidé mohou vzájemně inspirovat a učit.

První sobotní Inspirace začíná v galerii Efram v 17 hodin.
Jitka Sobotková

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Aleš Černý – NA PODLUŽÍ

BŘECLAV / Synagoga Břeclav 9. 2 – 17.3. 2024 / vernisáž 8. 2. v 17 …