Hokej: Ženy a děti vstup zdarma a za vstupenku pivo

BŘECLAV – Břeclavští hokejisté připravili pro své fanoušku do nové sezony hned několik zajímavých novinek.

První novinkou je, že v nadcházející druholigové sezoně budou mít ženy a děti do deseti let vstup na zápasy břeclavských Lvů zdarma. „Chceme, aby na zápasy chodilo více rodin,“ říká jednatel klubu a trenér břeclavských brankářů Petr Žurek.

Dobrou zprávu mají hokejisté i pro ty, kteří si vstupenku za 50 korun zakoupí – každá bude zároveň poukázkou na jedno pivo zdarma ve Sport Baru U Zlomené brusle.

Navíc každá zakoupená vstupenka na druholigové domácí utkání Břeclavi bude slosovatelná. Při každém utkání budou vylosování tři majitelé vstupenek, kteří budou o přestávce střílet pukem z půlky hřiště pukem na branku. V té bude postavená deska s malým otvorem, který se budou pokoušet vylosovaní fanoušci trefit. A výhry budou opravdu lákavé. Hlavní cenou bude motorový skútr, druhou cenou pak televize a třetí dárkový koš. Pokud se nikdo z výherců netrefí, automaticky postoupí se všemi ostatními výherci z dalších domácích zápasů do závěrečného finále. To se bude konat při posledním soutěžním utkání sezony, a pokud nikdo zmíněné ceny nevyhraje dříve, právě v něm už najdou s jistotou své nové majitele.

Vedení klubu nezapomíná ani na suvenýry. Vedle kšiltovek a šál plánuje vyrobit také trička, minidresy a další upomínkové předměty s tématikou břeclavských Lvů.

Druhá liga začíná ve středu 17. září, Břeclavští se ale svým fanouškům představí až o týden později. V prvním kole měli totiž hostit Orlovou, ta se ale na poslední chvíli ze soutěže odhlásila.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

FOSFA olympiáda břeclavských škol 2024 začíná 11. června

Po úspěchu loňského prvního ročníku spojily i letos kluby zapojené do projektu FOSFA Sport síly …