Hledáme cyklistu z Hustopečí

BŘECLAVSKO: Ve čtvrtek se měl střetnout s osobním autem.

Dopravní policisté prošetřují událost, která se stala ve čtvrtek 4. června 2020 v 18:45 hodin v Hustopečích. Na křižovatce ulic Tyršova a Šafaříkova se mělo střetnout osobní vozidlo BMW s cyklistou. Ten měl vjet bezprostředně před vozidlo a došlo ke střetu, po kterém cyklista upadl na kapotu auta, a následně na zem. Potom se ale zvedl, řekl, že je v pořádku a z místa odjel pryč.

Policisté nyní hledají neznámého cyklistu, kterého potřebují k věci vyslechnout. Mělo by se jednat o muže vysokého asi 180 cm, plnoštíhlé postavy, ve věku 30 – 40 let s plnovousem délky asi 3 cm, měl černé krátké vlasy a dioptrické brýle. Na sobě měl šedé až černé tričko a kraťasy. Jízdní kolo bylo horské, tmavě zelené barvy s bílým košíkem vzadu.

Žádáme cyklistu, aby se nám ozval na telefon 974 632 260 nebo přímo na linku 158. Případně oslovujeme i další případné svědky, kteří událost mohli vidět, nebo by podali informace k totožnosti neznámého cyklisty, aby nás rovněž kontaktovali.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Stříleli na značky, postřelili procházejícího muže

LEDNICE: Kriminalisté oba muže obvinili.  Případ těžkého zranění devětadvacetiletého muže v Lednici šetří břeclavští kriminalisté. Mladý …