Martina Darmovzalová drží okresní rekordy na čtyřech sprinterských tratích, v dálce a trojskoku. Foto: Jiří Holobrádek

Historické tabulky atletických výkonů Břeclavska

BŘECLAV (Lk) – Za více než 90 let atletiky na Břeclavsku nebyly dosud zveřejněny nejlepší výkony atletů celého okresu. Pokoušíme se o to poprvé a současně se obracíme na současné i veteránské atlety o spolupráci. Pokud zjistíte chybějící výkon, prosíme o doplnění (ladislav.klim@email.cz). Za tak dlouhou dobu se nějaké zapomenuté výkony jistě najdou.

Výkony bez udání příslušnosti jsou z Lokomotivy Břeclav, HU – Hustopeče, VP – Velké Pavlovice, KŘ – Křepice, MI – Mikulov, PE- Perná, NO – Nosislav. Zařazení do věkových kategorií: bez označení – dospělí, J – junioři, D – dorost, Ž – žactvo. U výkonů do 400 m jsou uvedeny časy měřené na setiny (elektronicky) a desetiny (ručně). Tyto časy se od sebe liší koeficientem 0,24 do 300 m, u 400 m 0,14 vteřiny. U delších tratí koeficienty nejsou, platí časy ruční i elektrické.

MUŽI

60 m

6,89 Herman Alexandr D 2008
7,02 Ošmera Marek 2010
6,8 Sedláček Radek HU J 1974
6,8 Petrjanoš Stanislav 1987
7,10 Uher Jakub 2010
7,18 Juška Radek 1913
6,9 Lánský Bořivoj 1978
6,9 Chlumecký Zbyněk 1994
6,9 Dominik Petr 1997
6,9 Kopuletý Milan J 1994

100 m

10,6 Ošmera Marek 2010
10,92 Uher Jakub 2008
10,93 Herman Alexander 2008
10,7 Lánský Bořivoj 1983
10,7 Dominik Petr 1993
10,7 Dominik Pavel 2009
10,94 Zelinka Petr 2009
10,8 Petrjanoš Jiří 1986
11,07 Juška Radek 2014

150 m

15,7 Dominik Petr 1994
16,5 Uher Jakub 2004
16,5 Ošmera Marek 2006
16,75 Herman Alexandr 2006
16,6 Chlumecký Zbyněk 1986
16,6 Formánek Adam 2006
16,7 Lánský Bořivoj 1983
16,7 Petrjanoš Jiří 1986
16,7 Zelinka Petr 2006
16,9 Petrjanoš Stanislav 1987

200 m

21,6 Lánský Bořivoj 1983
21,6 Chlumecký Zbyněk 1986
21,91 Dominik Petr 1995
21,95 Uher Jakub 2009
21,98 Herman Alexandr D 2009
22,05 Ošmera Marek 2012
22,12 Formánek Adam 2008
22,18 Zelinka Petr 2007
22,3 Dominik Pavel 1991
22,4 Petrjanoš Stanislav 1987

300m

34,69 Uher Jakub 2009
34,6 Dominik Petr 1995
35,1 Chlumecký Zbyněk 1986
35,40 Lánský Bořivoj 1983
35,4 Ošmera Marek 2006
36,23 Formánek Adam 2007
36,23 Juška Radek 2013
36,1 Petrjanoš Stanislav 2006
36,54 Herman Alexandr D 2007
36,6 Petrjanoš Jiří 1987

400 m

48,60 Chlumecký Zbyněk 1986
48,64 Dominik Petr 1995
48,92 Lánský Bořivoj 1984
49,29 Ošmera Marek 2010
49,47 Petrjanoš Stanislav 1987
49,95 Formánek Adam 2008
49,6 Petrjanoš Jiří 1987
49,79 Uher Jakub 2004
50,16 Maťašovský David 2000
50,88 Herman Alexandr D 2007

800 m

1:53,29 Maťašovský David J 2002
1:53,75 Paulík Roman 2010
1:53,95 Lánský Bořivoj 1988
1:55,48 Otáhal Petr J 1983
1:55,6 Šálek Jindřich 1987
1:55,7 Wais Jiří 1983
1:57,3 Chlumecký Zbyněk 1988
1:58,2 Sedláček Milan 1976
1:58,5 Obhlídal Roman D 1988
1:58,8 Cvanciger Jozef J 1982

1000 m

2:27,28 Paulík Roman 2011
2:31,3 Wais Jiří 1982
2:32,5 Bartoš František J 1965
2:33,6 Otáhal Petr J 1983
2:33,8 Kopecký Jan J 1999
2.34,5 Šálek Jindřich 1986
2:35,2 Kopecký Antonín 1981
2:35,9 Lánský Bořivoj 1981
2:36,5 Beneš Lubomír 1977
2:36,94 Formánek Adam 2009

1500 m

3:53,38 Paulík Roman 2013
3:54,9 Otáhal Petr 1981
3:58,92 Wais Jiří 1981
3:59,10 Kopecký Antonín 1981
3:59,29 Kopecký Jan 2001
4:01,28 Cvanciger Jozef J 1984
4:01,51 Sajler Miroslav J 1988
4:02,58 Šálek Jindřich 1987
4:03,1 Kolínek František 1978
4:03,2 Beneš Lubomír J 1977

3.000 m

8:31,2 Kopecký Antonín 1981
8:33,06 Paulík Roman 2009
8:35,34 Sajler Miroslav J 1988
8:38,6 Kolínek František 1988
8:41,6 Bartoš František J 1965
8:43,0 Beneš Lubomír J 1977
8:44,1 Wais Jiří 1977
8:45,0 Kolínek Josef 1985
8:45,2 Otáhal Petr 1983
8:49,4 Kopecký Jan 2000

5000 m

14:32,14 Kopecký Antonín 1983
14:45,8 Sajler Miroslav J 1988
14:49,19 Kolínek František 1981
14:57,2 Kolínek Josef 1984
15:00,1 Kaňa Jiří 1978
15:10,8 Wais Jiří 1982
15:12,0 Maxa Stanislav 1982
15:13,4 Hrnčíř Josef 1971
15:21,4 Sudický Josef 1987
15:27,33 Paulík Roman 2008

10 kilometrů

30:11,92 Kopecký Antonín 1983
30:30,4 Kaňa Jiří 1978
30:50,10 Sajler Miroslav J 1988
31:11,0 Kolínek František 1981
33:03,4 Ondruch Jiří 1978
33:08 Špacír Ladislav 1982
33:16,2 Maxa Stanislav 1982
33:40,5 Svačina Květoslav 1984
31:37,7 Kolínek Josef 1983
33:43,5 Pospíšil Antonín 1933

Půlmaraton

1:13:39 Kolínek František 1996
1:15,55 Kaňa Jiří 1996
1:16,07 Hrdina Pavel PE 2014
1:17,29 Špacír Ladislav 1982
1:23:20 Veverka Petr 2000
1:23:27 Růžička Vlastimil 2006
1:24:47 Gajdoš Jaroslav 1984
2:25:06 Komínek Jiří HU 2014
1:26:55 Kynický Radek VP 2014
1:27 Vintrlík Marek KŘ 2014

Maraton

2:18:27,4 Kaňa Jiří 1979
2:29,56 Ondruch Jiří 1979
2.31,14 Sudický Josef 1987
2:33:01 Kolínek František 1977
2:35:18 Špacír Ladislav 1982
2:39:22 Novák Vladiimír 1991
2:49 Černý NO 1982
2:55:09 Selnekovič Pavel MI 1985
2:57:40 Řezníček Zdeněk 1980
2:58:36 Růžička Vlastimil 2006

60 m překážek

8,18 Uher Jakub 2009
8,51 Formánek Adam 2009
8,59 Ošmera Marek 2010
8,4 Hlavenka Petr 1996
8,73 Zelinka Petr 2010
9,18 Lacina Jakub 2009
9,20 Brenn Lukáš 2007

110 m překážek

14,40 Uher Jakub 2009
15,09 Formánek Adam 2008
15,22 Zelinka Petr 2013
15,34 Ošmera Marek 2013
15,1 Hlavenka Petr 1993
16,10 Lacina Jakub 2005
16,33 Brenn Lukáš 2005
16,3 Holobrádek Jaroslav 1977
16,7 Lukeš Petr 1967
16,7 Pruša Pavel 1983

200 m překážek

24,39 Uher Jakub 2009
25,12 Formánek Adam 2008
26,65 Zelinka Petr 2007
27,96 Juška Radek 2013

400 m překážek

53,05 Uher Jakub 2006
53,10 Formánek Adam 2008
56,11 Ošmera Marek 2013
56,92 Brenn Lukáš 2006
56,8 Lánský Bořivoj 1986
58,3 Hlavenka Petr 1995
58,44 Paulík Roman 1990
59,0 Chlumecký Zbyněk 1990
59,36 Řehánek Jaroslav 2001
60,34 Vašek Jan 2005

3.000 m překážek

9:17,4 Kopecký Antonín 1979
9:24,4 Kolínek František 1979
9:35,7 Sudický Josef 1987
9:40,5 Kolínek Josef 1991
9:57,0 Sajler Miroslav 1990
10:18,1 Špacír Ladislav 1982
10:29,56 Havelka Tomáš 2012
10:30,0 Pospíšil Antonín 1993
10:30,42 Straka Jan J 2003
10:55,2 Veverka Petr 1998

Výška

215 Švestka Karel 1986
215 Balcar Ondřej J 2000
211 Hanzlíček Jiří J 2006
206 Zelinka Petr 2007
203 Vodák Ondřej D 2014
200 Dubský Jiří J 1989
199 Kaut Petr 1987
198 Formánek Adam 2008
195 Šrámek Lubor 1976
195 Pekárek Miroslav 1993

Dálka

795 Juška Radek 2014
728 Ježek Jan 1988
709 Zelinka Petr 2007
704 Formánek Adam 2008
703 Hanzlíček Jiří 2008
698 Uher Jakub 2004
698 Ošmera Marek 2011
688 Pekárek Jaroslav 2006
684 Neumann Slavomír 1988
682 Loučka Miroslav 1947

Tyč

470 Formánek Adam 2008
405 Zelinka Petr 2010
401 Ošmera Marek 2010
355 Hlavenka Petr 1995
325 Lukeš Petr 1967
320 Benada Josef 1962
320 Panajotov Radoslav 2003
320 Brenn Lukáš 2001
315 Loučka Miroslav 1958
312 Klč Luděk J 1972

Trojskok

15,40 Ježek Jan 1992
15,12 Juška Radek 2013
14,89 Zelinka Petr 2007
14,84 Neumann Slavomír 1988
14,70 Hanzlíček Jiří 2008
13,75 Vašek Jan J 2004
13,60 Uher Jakub J 2003
13,59 Formánek Adam J 2002
13,51 Dubský Jiří J 1989
13,49 Hlavenka Petr 1960

Koule

15,12 Šenk Petr J 1989
14,90 Brenn Lukáš 1999
14,45 Polách Miroslav 1974
14,41 Hlavenka Petr 1997
14,12 Cejnek Jaroslav 1957
14,01 Hrozínek Jiří 1967
13,70 Ošlejšek Zdeněk 1978
13,52 Formánek Adam 2014
13,49 Roučka Rudolf 1960
13,40 Ošmera Marek 2007

Disk

48,79 Brenn Lukáš 2013
44,79 Šenk Petr 1989
43,17 Klim Ladislav 1956
43,08 Formánek Adam 2014
42,92 Hrozínek Jiří 1967
42,26 Ošmera Marek 2009
41,46 Kališ Milan J 1973
41,43 Cejnek Jaroslav 1957
41,19 Lukeš Petr 1966
40,42 Polách Miroslav 1977

Oštěp

66,76 Brenn Lukáš 2012
61,35 Buchta Miloš 1997
60,32 Pohanka Miroslav 1981
60,02 Kruták Jiří 1993
58,90 Polách Miroslav 1974
58,66 Šenk Petr 1988
58,37 Veselý Erik D 2014
58,02 Uher Jiří 1993
57,94 Hrozínek Adam J 2011
57,40 Hlavenka Petr 1997

Kladivo

44,54 Brenn Lukáš 2012
42,54 Lucký Radek J 1983
41,46 Fojtách Radek J 2013
40,02 Baťka Jaromír 1986
38,80 Šenk Petr 2002
35,38 Formánek Adam 2013
35,22 Ošlejšek Zdeněk 1985
34,78 Ošmera Marek 2010
34,12 Hrozínek Adam 2011
33,65 Lacina Jakub

Desetiboj

7.040 Formánek Adam 2007
6.864 Ošmera Marek 2010
6.305 Hlavenka Petr 1995
6.198 Brenn Lukáš 2007
6.131 Zelinka Petr 2009
5.746 Chlumecký Zbyněk 1987
5.734 Lacina Jakub 2008
5.621 Lukeš Petr 1965
5.368 Beinhauer Rudolf 1987
5.220 Lánský Bořivoj 1987

 

Adam Formánek jako jediný atlet v historii Břeclavska překonal v desetiboji hranici sedmi tisíc bodů.Foto: Jiří Holobrádek
Adam Formánek jako jediný atlet v historii Břeclavska překonal v desetiboji hranici sedmi tisíc bodů. Foto: Jiří Holobrádek

ŽENY

60 m

7,66 Darmovzalová Martina 2000
7,93 Fröhlichová Eva 2000
8,02 Blanářová Tereza Ž 2014
8,03 Petrásková Lucie 2003
8,05 Rúžičková Klára 2004
8,07 Štáhlová Zuzana 2009
8,09 Löfflerová Krystýna D 2010
8,15 Malariková Markéta 2010
8,15 Tesaříková Blanka J 1991
8,16 Lánská Kristýna 2014

100 m

12,12 Darmovzalová Martina 2007
12,74 Petrásková Lucie D 2012
12,4 Kalužíková Petra Ž 1980
12,78 Fröhlichová Eva J 2001
12,81 Doležalová Eva D 1995
12,85 Růźičková Klára D 2002
12,6 Veverková Zdena 1978
12,86 Blanářová Tereza Ž 2013
12,93 Štáhlová Zuzana D 2009
12,7 Samsonová Monika D 1989

150 m

18,85 Darmovzalová Martina 2009
19,0 Doležalová Eva 1980
19,28 Štáhlová Zuzana J 2011
19,32 Fröhlichová Eva Ž 1998
19,1 Kulišová Miroslava Ž 1979
19,36 Petrásková Lucie Ž 2001
19,2 Růžičková Klára J 2003
19,49 Lánská Kristýna 2015
19,5 Obdržálková Elena Ž 1989
19,5 Hýžová Hana D 1989

200 m

25,42 Darmovzalová Martina 2004
25,83 Štáhlová Zuzana J 2011
25,6 Fröhlichová Eva J 2001
25,7 Doležalová Eva 1997
25,96 Lánská Kristýna 2013
25,9 Veverková Zdeňka 1986
26,01 Šuldesová Andrea D 1991
26,17 Malariková Markéta 2010
26,0 Petrásková Lucie D 2002
26,4 Hodaňová Silvie 1991

300 m

41,0 Frölichová Eva D 1999
41,44 Šuldesová Andrea Ž 1990
41,60 Darmovzalová Martina 1999
41,9 Harhajová Radka Ž 1999
42,13 Hýžová Hana Ž 1990
42,6 Kulišová Miroslava Ž 1971
42,70 Červinková Simona Ž 1990
43,1 Vlčková Marie Ž 1977
43,21 Štáhlová Zuzana J 2010
43,5 Tasaříková Hana 1989

400 m

55,42 Šuldesová Andrea D 1992
57,76 Fröhlichová Eva Ž 1996
58,4 Žůrková Eva Ž 1983
58,4 Kabelková Jitka D 1987
59,6 Veverková Zdenka 1986
60,14 Tesaříková Blanka 1990
60,90 Hodaňová Sylvie D 1990
61,04 Harhajová Radka D 1999
61,21 Lánská Kristýna 2014
61,90 Vyhnálková Anna J 2014

Běžkyně Andrea Šuldesová je nejúspěšnější atletkou v historii Břeclavska.Foto: Jiří Holobrádek
Běžkyně Andrea Šuldesová je nejúspěšnější atletkou v historii Břeclavska. Foto: Jiří Holobrádek

500 m

1:18,91 Malariková Markéta ???
1:20,3 Šuldesová Andrea Ž 1989
1:22,9 Binderová Libuše D 1978
1:23,1 Belková Ludmila D 1979
1:24,4 Straková Ivana Ž 1980
1:23,6 Hýžová Hana Ž 1990
1:24,6 Veverková Zdeňka Ž 1977
1:25,2 Rotscheinová Barbora Ž 1986
1:25,3 Marková Naděžda 1978
1:25,3 Hoduláková D 1964

600 m

1:35,4 Žůrková Eva Ž 1982
1:42,67 Kvardová Barbora Ž 2001
1:45,6 Vlčková Marie Ž 1977
1:45,68 Grotová Natalia 2008
1:42,8 Idesová Taťana 1981
1:44,0 Křivková Miroslava Ž 1983
1:44,8 Keglerová Kateřina Ž 1983
1:45,7 Suchomelová Ž 1977
1:45,7 Belková Ludmila 1977

800 m

2:01,23 Šuldesová Andrea 1997
2:10,76 Žůrková Eva 1983
2:16,21 Kvardová Barbora D 2008
2:16,4 Kabelková Jitka D 1997
2:17,3 Idesová Taťana 1987
2:17,65 Králíková Vendula 2003
2:20,00 Grotová Natalia D 2006
2:20,38 Malariková Markéta 2012
2:20,93 Bečvová Romana D 1999

1.000 m

2:57,6 Šuldesová Andrea D 1981
3:05,2 Kabelková Jitka D 1987
3:05,81 Harhajová Radka Z 1999
3:06,8 Žůrková Eva Ž 1982
3:08,9 Binderová Libuše 1980
3:08,9 Belková Ludmila D 2004
3:09,7 Idesová Taťána D 1984
3:13,2 Vévodová Martina PE Ž 2004
3:14,78 Sklenářová Hana D 1984
3:17,9 Smeékalová Soňa J 2007

Míle

4:33,65 Šuldesová Andrea 1998
5:24,28 Vévodová Matrina PE 2008
5:25,87 Balcarová Alena 2009
5:26,8 Idesová Taťana 2006
5:30,4 Chovancová Jaroslava 2000

2.000 m

5:55,98 Šuldesová Andrea 2001
6:52,5 Chovancová Jaroslava 2007
7:00,6 Binderová Libuše 1979

1.500 m

4:06,13 Šuldesová Andrea 1991
4:39,21 Binderová Libuše 1981
4:41,11 Idesová Taťana 1985
4:49,50 Petříková Irena 2007
4:51,0 Žůrková Eva 1983
4:51,59 Kabelková Jitka D 1986
4:57,5 Bečvová Romana 2000
4:54,68 Chovancová Jaroslava 2007
4:56,37 Smékalová Soňa J 2010
4:57,60 Kvardová Barbora Ž 2007
4.51,70 Vévodová Martina PE 2005

3.000m

8:49,15 Šuldesová Andrea 1999
10.05,77 Binderová Libuše 1981
10:28,11 Petříková Irena 2007
10:33,21 Chovancová Jaroslava 2010
10:39,97 Kopecká Dagmar.PE 1981
10,45:10 Vévodová Martina PE 2007
10:49,29 Smékalová Soňa 2009
10:52,34 Balcarová Alena 2009
11:11.01 Idesová Taťana 1984
11:19,62 Doubková Kateřina 2013

5.000 m

17:54,55 Petříková Irena 2007
18:48,21 Chovancová Jaroslava 2008
18:52,43 Vévodová Martina 2014
19:07,27 Balcarová Alena 2009
19:21,58 Smejkalová Soňa J 2009
19:52,0 Kopecká Dagmar D 2011
19:52,45 Petrů Romana D 2004
20:01,86 Doubková Kateřina 2013
20:26,70 Kuťková Kateřina 2011
20:41,46 Grotová Natalia 1993

10 kilometrů

36:40,55 Petříková Irena 2007

Půlmaraton

1:26:40 Šuldesová Andrea 2012
1:26:46 Vévodová Martina PE 2014
1:32:57 Kopecká Dagmar PE 2002
1:39:42 Kuťková Katarína 2011
1:50:06 Babáčková Michaela 2014
1:53 Pluháčková MI

Maraton

3:27:37 Vévodová Martina 2013
4:42:54 Pfeifferová 2007
5:22:18 Borovcová Karolína 2004

60 m překážek

8,75 Štáhlová Zuzana 2012
9,07 Malariková Markéta 2012
9,25 Doležalová Eva 2006
9,41 Růžičková Klára 2006
9,44 Komínková Linda 2010
10,67 Ošmerová Štěpánka 2012
10,96 Vrbová Radka 2012

100 m překážek

14,41 Malariková Marketa 2012
14,49 Stahlová Zuzana 2012
14,80 Dolažalová Eva 2012
14,81 Pechová Aneta 2008
15,8 Darmovzalová Martina 2003
17,71 Budíková Eva 2005
17,7 Veverková Marie 1988
18,08 Wozarová Irena 1977
18,31 Komínková Linda 2012

200 m překážek

30,41 Štáhlová Zuzana 2011
32,0 Doležalová Eva 2006
31,7 Růžičková Klára 2000
32,90 Komínková Linda 2010
33,1 Čekalová Hana 1997
34,0 Kvapilová Hana 2006
34,4 Wozarová Irena 1997
34,35 Krutáková Anna 2010
34,50 Vrbová Radka 2010
34,82 Ošmerová Štěpánka 2013

400 m překážek

63,45 Malariková Markéta 2012
68,95 Harhajová Radka D 2001
70,21 Růžičková Klára Ž 2003
70,3 Idesová Taťána 1987
70,73 Sklenářová Hana 2003
70,78 Komínková Linda 2010
72,40 Létalová Iveta 1989
72,76 Ošmerová Štěpánka 2011
72,9 Wozarová Irena 1998
73,29 Grotová Natalia 2007

3.000 m překážek

11 33,09 Smékalová Soňa 2009
11:39,64 Chovancovái Jaroslava 2010
11:50,54 Balcarová Alena 2010
13:04,44 Kuťková Katarína 2011
14:08,46 Grotová Natalia 2010

Výška

179 Vavříková Lucie 2001
173 Malariková Markéta 2012
170 Doležalová Eva 1995
168 Vaňková Miluše 1990
166 Petrásková Lucie 2006
166 Krutáková Eliška 2009
166 Adamcová Lucie 2007
165 Komínková Linda 2008
165 Pániková Sabina 2009
164 Lucká Romana 1999

Dálka

666 Darmovzalová Martina 2005
619 Doležalová Eva 2006
587 Malariková Markéta 2006
581 Kalužíková Petra 1991
578 Petrásková Lucie 2006
572 Kulišová Miroslava 1979
547 Prknová Blanka 2003
544 Růžičková Klára 2006
539 Löfflerová Kristýna 2010
535 Šuldesová Andrea 1993

Tyč

280 Komínková Linda 2007
240 Krutáková Eliška 2007
230 Löfflerová Kristýna 2009

Trojskok

13,98 Darmovzalová Martina 2005
13,59 Doležalová Eva 1997
12,62 Petrásková Lucie 2005
12,50 Malariková Markéta 2010
11,73 Štáhlová Zuzana 2010
11,41 Boháčková Barbora 2014
11,27 Vavříková Lucie 2010
11,21 Komínková Linda 2010
11,05 Adamíková Sabina 2013
10,75 Růžičková Klára 2006

Koule 4 kg

11,78 Kelemenová Olga J 1991
11,78 Bzirská Adriana D 2013
11,57 Doležalová Eva 2005
11,53 Malariková Markéta 2013
11,34 Holobrádková Jitka 1986
11,21 Komínková Linda 2011
11,14 Klouparová Jitka 1968
10,99 Kolomazníková Renata J 1985
10,38 Úlehlová Božena J 1953

Disk

37,98 Bzirská Adriana D 2012
37,12 Kelemenová Olga 1989
35,70 Kosourová Ludmila 1979
32,86 Kottková Milena 1982
32,79 Hřebačková Jitka 2003
32,78 Ungerová Jarmila HU 1985
32,56 Holobrádková Jitka 1954
31,12 Doležalová Eva 1985
30,42 Líčeníková Marie 1954

Oštěp

45,82 Franzbergerová Božena 1979
44,85 Peštálová 1990
42,12 Urbánková Eva 1976
41,91 Doležalová Eva 2013
39,58 Malariková Markéta 2005
38,68 Gamanovová Jana 1981
37,68 Hřebačková Jitka D 2005
36,48 Ošmerová Štěpánka 2011
36,06 Špilmanová Veronika 1994
36,03 Komínková Linda 2008

Kladivo 4 kg

40,29 Bzirská Adriana 2013
23,71 OšmerováŠtěpánka 2014
20,85 Hřebačková Jitka 2005
21,30 Uhrová Tamara 2014
14,12 Vašíčková Iva 2010

Sedmiboj

5.322 Malariková Markéta 2009
4.079 Růžičková Klára 2006
4.054 Štáhlová Zuzana 2011
3.867 Fröhlichová Eva 2001

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Týden hokeje

BŘECLAV / zimní stadion 26. 11. 2022 od 10 hodin 26. listopadu budou mít všechny …