HC Lvi – Výsledkový servis mládeže 24.-25. listopadu 2018

Jana Vališová

 

Mladší žáci B

HCM Warriors Brno : HC Lvi Břeclav 10:2

Břeclavští inkasovali hned v první minutě zápasu a během další chvilky to bylo 0:3. Hráči utkání rozhodně nevzdali a dál se prali o výsledek. „Bojovnost v utkání byla vidět, ne že by ne, ale chyběl důraz před brankou, ať už naší nebo soupeřovou. Měli jsme spoustu šancí, ale bohužel jsme proměnili jenom dvě. K brance nevedlo ani trestné střílení břeclavských. Snad nám to tam v příštím zápase bude více padat,“ dodal ještě k utkání trenére Ivo Tuček.

 

Mladší žáci

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín 1:8

HC Kometa Group : HC Lvi Břeclav 11:3

Trenér Libor Kocúr neměl po víkendu moc důvodu k radosti. „Zápasy mladším žákům příliš nevyšly. Chybělo nasazení, důraz a celková chuť hrát.“ V sobotu břeclavské soupeř z Hodonína jasně přebruslil. V neděli se zdálo, že utkání bude vypadat lépe než to sobotní a břeclavští šli dokonce do vedení, ovšem nedůraz před brankou je o vedení připravil a navíc soupeř od té doby ukazoval, jak má vypadat hokej. Snad pouze třetí třetina byla od družstva povedenější a skončila 1:1. „Máme pořád na čem pracovat. Další zápas nás čeká Technika Brno, tak snad budeme hrát naši hru, kterou jsme předváděli v dosavadních utkáních“, dodal ještě trenér Kocúr.

 

Starší žáci

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín 11:5

HC Kometa Group : HC Lvi Břeclav 4:6

Stejně jako mladší žáci, tak i starší se utkali doma v derby s Hodonínem a v neděli je v DRFG aréně čekal souboj z lídrem tabulky proti Kometě Brno. Trenér Filip Hrbatý okomentoval obě utkání: „V sobotu jsme hráli proti Hodonínu, který nebyl nejsilnější sestavě. První třetina z naší strany byla dobrá s nasazením a podle toho se také odvíjelo utkání. Po první dvacetiminutovce jsme se za stavu 7:1 přizpůsobili tempu soupeře a zápas už jsme tak dohrávali. V neděli podali hráči pěkný výkon. V utkání jsme dokázali Kometu přestřílet. Byla vidět týmová hra, kluci netahali kotouče, a co nejdřív se snažili přihrát. Když bylo potřeba, tak nás podržel gólman. Bylo to zatím jedno z nejlepších utkání, co jsem od týmu viděl.“

Dorost

HC Lvi Břeclav : SK Karviná 1:3

HC Lvi Břeclav : HK Nový Jičín 11:3

V Karviné neodehráli lvi špatný zápas a ještě před koncem se snažili srovnat stav při závěrečné power play. Bohužel branka spadla do jejich klece a odjeli domů bez bodového zisku. V neděli na domácí půdě již brali plný počet bodů, když svému soupeři nasázeli dvojciferný počet branek. Hattrickem se blýskl Jiří Mácha.

Pozvánka na víkendová utkání a náborový trénink pro roč. 2011

V pátek   7. prosince se odpoledne na domácím kluzišti představí náš dorost proti Hodonínu .

V sobotu 8. prosince  v 9:45 hodin odehrají ml. žáci  zápas s Blanskem. .

                                      od 12:00  do 16:00 mají naši žáci za soupeře EAC Junior Capitals .

V neděli  9.prosince od 14:00 do 15:15 je na zimním stadionu  „Náborový trénink“ pro děti roč,  2011.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Srazil chlapce na přechodu pro chodce a z místa nehody ujel

BŘECLAVSKO: Policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 20.09.2023 v ulici Sovadinova, Břeclav.  …