HC Lvi – Výsledkový servis mládež 10.-11. listopadu 2018

Jana Vališová

Mládežnické týmy HC Lvi Břeclav  minulý týden všechny bodovaly.

O tomto víkendu se doma představí v sobotu st. žáci v přátelském utkání s Trnavou a proběhne také minihokejový turnaj 4. tříd

Mladší žáci B

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín 3:1

Mladší žáci B přivítali na svém ledě Hodonín, kterému chtěli vrátit porážku z prvního utkání na ledě soupeře. A to se jim povedlo dokonce za třiatřicet vteřin, když skórovali neuvěřitelnými třemi brankami ve dvanácté minutě první třetiny. Hodonínští ještě před přestávkou snížili, to však bylo z jejich strany v zápase vše, lvi jim totiž již další branku nedovolili a s radostí tak oslavili své vítězství v jižanském derby. „Se zápasem jsem byl celkově spokojený, byla v něm vidět bojovnost a taky bych chtěl pochválit oba gólmany, měli tam pěkné zákroky,“ dodal k utkání trenér Ivo Tuček.

Mladší žáci

HC Lvi Břeclav : HCM Warriors Brno 5:3

Soupeř v utkání třikrát vedl a domácí museli dotahovat. „Od první minuty měli břeclavští hráči převahu, ale po spoustě neproměněných šancí byl stav 3:2 pro tým z Brna. Naštěstí to tam našim ve třetí třetině třikrát spadlo“, vyzdvihl nejdůležitější pasáže zápasu trenér Libor Kocúr. Zápas tak byl dramatický až do samého konce a soupeř zkoušel hru v šesti bez brankaře, ale lvi dobře zachytili jejich rozehrávku a dvě sekundy před koncem potvrdil vítězství domácích do prázdné branky Filip Kaňa. „Předvedená hra byla dobrá, jen musíme zapracovat na lepším zakončení, dodal ještě trenér Libor Kocúr.

Starší žáci

HC Lvi Břeclav : HCM Warriors Brno 11:1

Trenér Filip Hrbatý okomentoval opět další vysokou výhru svých svěřenců takto: „Už od začátku jsme byli lepším týmem, i když po pár minutách na tabuli svítilo ještě 1:1. Poté už jsme svůj tlak začali projevovat i gólově a podle toho dopadl i výsledek.“

Dorost

HC Lvi Břeclav : Černí Vlci 4:5 (SN)

K dalšímu utkání nadstavby přijeli v pátek odpoledne do Břeclavi Černí Vlci z Rožnova pod Radhoštěm. Tento zápas se břeclavským vyvedl lépe než předešlá utkání, avšak výsledek hovořil pro výhru soupeře a to po samostatných nájezdech. Dvěma góly břeclavských se blýskl Adam Boltvan.

Pozvánka na víkendová utkání

V sobotu 17. listopadu se

od 12,00 hodin utkají v přátelském zápase starší žáci proti Trnavě a poté

od 14,15 hodin se v domácím prostředí představí čtvrté třídy a to dvě družstva proti Warriors Brno a

od 16,30 hodin se rovněž obě družstva utkají se sousedním Hodonínem.