HC Lvi – muži Lvi – mají první body v krajské lize mužů

Lvi vezou plný počet bodů z Uničova.

milan zoubek

Po třech nezdarech potřebovali Lvi již nutně bodovat. To se povedlo v Uničově. První třetina byla, co se týče produktivity jednoznačně v naší režii. Než se na ledě stihli prostřídat všechny formace vedli jsme 1:0, když se prosadil náš třetí útok. Domácí srovnali krok v 5. minutě zápasu. Druhá půlka úvodní části byla již jasně naše. Velmi dobrý výkon korunoval svojí první brankou večera Gabriška vteřinu před závěrečnou sirénou. Do druhé třetiny domácí prostřídali brankáře a také jednoznačně přidali. V této části náš tým držel brankář Hübner, který za svá záda pustil jediný kotouč. I začátek třetí třetiny měli domácí mírnou převahu, kterou přetavili ve svůj třetí gól a dostali se tak Lvům na dosah. Po půl minutě vedení břeclavských navýšil střelec večera M. Gabriška.  K definitivnímu přísunu bodů stačil krátký úsek v rozmezí 55. a 56 minuty, když se nám povedlo skórovat hned dvakrát, přičemž svým třetím gólem uzavřel gólový účet zápasu M. Gabriška ( na snímku).

Příští sobotu jedou Lvi na led jednoho z favoritů soutěže do Uh. Brodu.

HC Uničov : HC Lvi Břeclav 3:7 ( 1:4, 1:0, 1:3)

Sestava Lvů: Hübner, (Michálek) – Směřička, Papp, Dora, Zugar, Klauda, Göndör, Weber – Gabriška, Hrbatý, Lenkovič, Zháňal, Průdek, Jajcay, Juránek, Nešpor, Dobiáš, Mikulič

Branky Lvů: 3. Juránek (Dobiáš, Nešpor), 11. Jajcay (Zugar), 17. Jajcay (Průdek), 20. Gabriška, 46. Gabriška (Hrbatý, Lenkovič), 55. Průdek, 56. Gabriška (Hrbatý)

Uzavření sběrného místa a sběrného dvora o Velikonocích

BŘECLAV V sobotu 30. března bude zavřeno sběrné místo na ulici Hájová i sběrný dvůr …