HC Lvi Břeclav z.s. …Souhrn výsledků za 20.3. – 26.3.

Souhrn výsledků HC Lvi Břeclav z.s. za týden 20. – 26.3.

Poslední soutěžní zápasy si v tomto týdnu odehráli ml. a st. žáci a jako poslední sezonu ukončil v soutěži i st. dorost.

Na turnaji v Blansku 25.3. Lvíčata byla dvakrát zlatá.

Ml. žáci U12

Mladší žáci doma v posledním utkání překvapili skvělým výkonem již jistého vítěze soutěže z Brumova – Bylnice. V první vyrovnané třetině se činili zejména brankáři obou týmů a tak díky jediné brance, kterou Lvíčata vstřelila 19 vteřin před koncem jsme se dostali do vedení. Další branky začali padat až po polovině utkání a to se s nimi roztrhl pytel. Mezi 32. a 39. minutou jich bylo k vidění hned 6 z toho 4 do sítě hostujícího celku. I poslední část naši zvládli na výbornou a tak si mohli zapsat do tabulky překvapivé vítězství.

HC Lvi Břeclav : HC Brumov – Bylnice   8 : 3 (1:0, 4:2, 3:1)

St. žáci U14

Starší žáci jako favorité posledního zápasu nenechali nikoho na pochybách, jakým směrem se jejich utkání bude ubírat, již od prvních minut. Hosty dokázali zavřít v jejich obranné třetině a od úvodních minut začali také střílet branky. Po zápase bylo již vlastně po úvodní dvacetiminutovce. Jasné vedení břeclavských v poměru 5:1, a neutuchající chuť k dalším útočným výpadům. Nakonec si naši s chutí zastříleli a připsali si další výhru v tabulce. Teď nastalo pouze čekání na to zda klopýtne Vsetín a staneme se vítězi krajské ligy, nebo se budou muset naši hráči spokojit se druhým místem. Kádr složený z větší části z loňských mladších žáků se předvedl nad očekávání dobře. určitě nikdo nepočítal s bojem o prvenství v soutěži až do posledních kol.

HC Lvi Břeclav : HC Brumov – Bylnice  16 : 3 (5:1, 5:2, 6:0)

St. dorost U18

Starší dorostenci měli na programu hned tři utkání. V pondělním zápase na náš led přijela Karviná, se kterou nám to příliš nejde. Herně celý tým odehrál určitě jeden z lepších zápasů. Dvě třetiny jsme byli na ledě hokejovějším týmem. Nicméně ani z jasných příležitostí se nám nevedlo dát gól. Hosté dokázali přece jenom se svými šancemi zacházet lépe. Nakonec jsme hostujícímu týmu po boji podlehli.

Páteční domácí zápas s Uh. Hradištěm byl nakonec kontumován v náš prospěch. Uh. Hradiště nemohlo přijet a další náhradní varianty již nebyli nalezeny.

V neděli zakončil st. dorost sezonu v Prostějově. Lepší vstup do zápasu měli v posledním zápase naši hráči. Mírnou převahu v prvních dvou třetinách kluci dokázali i brankově využít a před svojí závěrečnou třetinou této sezony vedli o dvě branky. Až v poslední třetině i domácí začali pořádně zlobit. Ani Jestřábi nechtěli poslední zápas sezony prohrát. Nakonec se našim dorostencům povedlo zápas dovést do vítězného konce.

HC Lvi Břeclav : SK Karviná                   2 : 4 (0:0, 1:2, 1:2)

HC Lvi Břeclav : HC Uh. Hradiště           5 : 0 (kontumace)

LHK Prostějov : HC Lvi Břeclav              4 : 5 (0:1, 2:3, 2:1)

Lvíčata na turnaji o Pohár města  Blanska. Do Břeclavi putuje dvakrát zlato!!

Týmy mladých Lvíčat druhých a třetích tříd jeli v sobotu 25.3. do Blanska na jednodenní turnaj. Soupeři našim borcům bylo domácí Blansko, Vyškov a Warrior Brno pro druhé třídy a  Boskovice, Vyškov a Blansko pro třídy třetí, aby si na turnaji o Pohár města Blanska 2017 porovnaly své síly a bojovaly o zlato . Hrálo se na 2 třetiny  po 15 min.

Druháci sehráli nervy drásající turnaj. V prvních dvou svých zápasech zvítězili o jedinou branku. Fandící rodiče na tribunách tak zápasy svých ratolestí prožívali do posledních vteřin. I třetí zápas byl ve znamení naší herní převahy. Druháci tak získali na závěr sezony nádherný dárek v podobě velkého poháru a zlatých medailí.

První zápas Lvíčata třetích tříd nastoupila proti HC Vyškov a od začátku naši kluci ukazovali, že dokáží diktovat soupeři rychlost i styl hry a také tento první zápas byl pro Lvíčata vítězný. I další dva zápasy  nastupovali kluci plní elánu a odhodlání znovu zvítězit, nenechat se porazit a to také dokázali.

Oba dva následují zápasy zvládli s přehledem zvítězili nad HC Blansko a HC Boskovice a tím  pádem Lvíčata  zaslouženě obsadila příčku nejvyšší a to 1. místo  Zlatý pohár a medaile si pyšně odváželi Lvíčata do Břeclavi spolu s rodiči, kteří opět bezkonkurenčně fandili po celý turnaj.