HC Lvi Břeclav z.s. – Souhrn výsledků mládeže 6.1. – 8.1. 2017

První soutěžní zápasy v roce 2017 se odehrávali tento víkend. Mimo nejmladší hráče prvních až třetích tříd se představily všechny kategorie.

4.třídy U10

V neděli 8.1. se na domácím ledě představila lvíčata 4. tříd U10 v zápase s rakouským týmem EAC Junior Capitals. Zápas se našim příliš nevydařil, když zejména ve druhé třetině jsme až příliš lehce obdrželi branky. Třetí část již přinesla aspoň trochu zlepšený výkon. Lvíčata tak i nadále na sobě musí poctivě pracovat.

Ml. žáci U12

V sobotu mladší žáci hostili Orly ze Znojma. V prvním vzájemném utkání zápase byli naši šťastnější a ze Znojma si bodíky odvezli k Dyji. Odveta se nám již tak moc nevyvedla. Hosté byli v zápase aktivnější a nakonec se jim povedlo zvítězit. Lvíčata tak v prvním letošním zápase body do tabulky nepřipíší.

HC Lvi Břeclav : HC Znojemští Orli        3:6

St. žáci U14

Starší žáci, mají stále v dosahu vítězství v krajské lize. Jak ve Znojmě, tak v domácím utkání si naši dokázali v utkání  s chutí zastřílet. Po celou dobu zápasu jsme na ledě dominovali a Orlům jsme nadělili na cestu domů celých deset branek.

HC Lvi Břeclav : HC Znojemští Orli        10:1

Ml. dorost U16

Mladší dorost v sobotu odpoledne započal svůj boj o postupové pozice do play off. V prvním kole nadstavbové soutěže jsme přivítali Villach. Kluci si po sérii pěti výher z posledních domácích zápasů ne svého soupeře věřili. Villach byl právě na počátku této série. Hned vstup do zápasu nám nevyšel, když jsme inkasovali hned v první minutě utkání. Hosté po celé utkání velmi dobře bránili svou modrou čáru a našim dorostencům dělal vůbec problém propracovat se do nějaké větší šance. Navíc rychlý přechod Villachu do protiútoků nám dělal problémy. Nedá se nám upřít snaha, ale většina našich střeleckých pokusů byla spíše od modré čáry na dobře vidícího brankáře. V před brankovém prostoru kralovali hosté. Vstup do druhé fáze soutěže se nám tedy příliš nepovedl a bez vstřelené branky jsme v prvním utkání podlehli.

HC Lvi Břeclav : EC VSV Villach            0:3 ( 0:2, 0:1, 0:0)

St. dorost U18

Starší dorost bojuje v lednu v posledních zápasech o udržení osmé příčky v lize staršího dorostu. V lednu ovšem nezačal svůj boj moc povedeně. V první třetině jsme se nemohli herně prosadit a jednou jsme inkasovali. Od druhé třetiny již měli naši proti Brumovu – Bylnici herní převahu, ale hokejky zakleté. Ani ve vyložených šancích jsme nedokázali přehodit ležícího brankáře. Hosté si tak odvezli od Dyje překvapivou výhru a náš starší dorost bude muset ve zbývajících dvou zápasech ještě pořádně zabrat.

HC Lvi Břeclav : HC Brumov – Bylnice   0:2 ( 0:1, 0:0, 0:1)

Pozvánka na domácí zápas:

V sobotu 14.01.         od 16:20 do 19:30 naši muži  přivítají  hráče SKMB Boskovice.

Z Vysočiny do Břeclavi body mužům neputují.

V sobotu 7.1. odcestovali břeclavští Lvi na Vysočinu do Velkého Meziříčí. Cílem Lvů bylo překvapit. Až do poloviny utkání nebylo k cíli příliš daleko. V deváté minutě jdou domácí do vedení, aby B. Čápek za necelé dvě minuty stav skóre srovnal. I nadále sehraje otevřená partie, kdy mají oba týmy stejně daleko k vítězství. Utkání se zlomilo od poloviny druhé třetiny. Tým který zápas zlomil byl ten domácí. Od 32. do 40. minuty jsme třikrát inkasovali a před závěrečnou částí jsme šli do kabin za nelichotivého stavu 1:4. Ve třetí části si již zkušený domácí tým hlídal svoji obrannou třetinu a Lvi do větších šancí nepouštěl. Až necelých šest minut před koncem se nám povedlo využít jednu z nabídnutých šancí v přesilovce a udělat ještě utkání zajímavějším. Víc už nám i přes power play v závěru domácí hráči nepovolili.

HHK Velké Meziříčí : HC Lvi Břeclav     4:2 ( 1:1, 3:0,0:1)

Branky: 9. Sobotka ( Dostál, Šerý), 32. Roupec ( Vondráček), 35. Dostál ( Křenek), 40. Střecha ( Roupec, Vlašín) – 11. Čápek, 55. Garčic ( Směřička, Koutný)

Sestava HC Lvi Břeclav : Michálek ( od 35. Hübner), – Dora ( C ), Zugar, Směřička, Koutný, Papp, Čápek – Zháňal, Blaha, Lenkovič, Gabriška, Průdek, Garčic, Mikulič, Nešpor, Abazaj, Bolfík