HC Lvi Břeclav z.s. – Souhrn výsledků mládeže 13.1. – 15.1. 2017

HC Lvi Břeclav z.s.  – Souhrn výsledků mládeže 13.1. – 15.1. 2017

Milan Zoubek

O minulém víkendu se mimo 4. tříd představily na ledě v soutěžních kláních všechny mládežnické kategorie. Jak to již bývá občas s větším občas s menším úspěchem.

2.třídy U8

Lvíčata prvních a druhých tříd začala svůj první turnaj v roce 2017 na brněnských halách. V prvním dvojzápase byli našimi soupeři malí Drtiči z Hodonína a hokejisté Vyškova. Poté nás již čekal dvojzápas s domácí Technikou Brno. Ve všech zápasech lvíčata předváděla hru dle svých možností a dle slov trenérů, co se týká nasazení a zápalu do hry nebylo jejich svěřencům téměř co vytknout. Za 14 dnů se utkáme se stejnými soupeři na domácím ledě.

3.třídy U9

V neděli 15.1.2017  na ledě hodonínského stadionu se naše Lvíčata účastnila dalšího svazového turnaje, prvního v novém roce 2017. Tým A v boji proti Znojemským Orlům i Junior Capitals zaznamenal hned dvě vítězství za sebou. Tým B se radoval z i první výhry nad Junior Capitals, proti Hodonínu to již úplně nevyšlo. Přesto velká pochvala oběma týmům, neboť bylo vidět , že kluci makali od začátku do konce, góly vznikaly po krásných nahrávkách a velkou oporou obou našich týmů byly jejich brankáři.

 Ml. žáci U12

Po domácím nepříliš povedeném zápase jeli ml. žáci do Uh. Ostrohu. Na našem ledě byla v prvním vzájemném zápase k vidění divoká přestřelka se 14 brankami rovnoměrně rozdělenými mezi oba týmy.Tentokrát se takové brankové hody nekonaly. Lvíčata byla po minulém utkání od trenérů upozorněna na spousty zbytečných chyb a tak i naše předváděná hra byla zpočátku opatrnější. Po dvou třetinách bylo nerozhodné skóre 3:3. Po přestávce ovšem zcela ovládli led naši hráči. Domácí v tuto dobu nestíhali a během deseti minut třikrát inkasovali. tato pasáž se ukázala jako rozhodující. Do konce zápasu již branka nepadla a do Břeclavi tak putují všechny body.

Hokej Uh. Ostroh : HC Lvi Břeclav                                             3:6

St. žáci U14

Starší žáci v rolích favoritů si do Ostrohu přijeli pro všechny body. jejich kádr byl oslaben o tři hráče, kteří vinou nemocí museli doplnit ml. dorostence na výjezdu v Rakousku, ale i tak jsme předvedli kvalitní výkon. Domácí po většinu času tahali za kratší konec a také zde všechny body po zásluze putovaly k Dyji.

Hokej Uh. Ostroh : HC Lvi Břeclav                                             2:7

Ml. dorost U16

Mladší dorostenci nevstoupili do bojů o play off nejlépe. Po domácí prohře s Villachem přišel tento víkend na řadu první dvoudenní výjezd. Bohužel tým přes týden postihla rozsáhlá marodka a tak se vyjíždělo pouze s jedenácti hráči do pole z toho ještě se třemi st. žáky. Po solidních výkonech z prosince, to zatím mladšímu dorostu nejde. Uvidíme příští týden, nicméně spousta hráčů po nemoci, není důvodem k přílišnému optimismu.

HC TWK Innsbruck : HC Lvi Břeclav                                       8:2

 SPG Red Bull Salzburg/EKZ Zell am See : HC Lvi Břeclav     5:2

St. dorost U18

Starší dorost měl před víkendem již pouze teoretickou naději na postup do play off. V pátek v Uh. Hradišti se nám vyvedla první půlka zápasu po které jsme vedli již o šest branek. Druhá půlka jž příliš povedená nebyla, nicméně body za výhru jsme přivezli. V neděli do Poruby se již jelo s tím , že to prostě do horní části tabulky nevyjde. Kluci statečně čelili druhému týmu soutěže, ale ten nás nakonec udolal. Bohužel z Poruby jsme si přivezli čtyři zranění, přičemž O. Veselský musel zůstat v Ostravě na operaci s polámaným kotníkem. I zde se bude asi do zbývajících zápasů o umístění dávat sestava těžce do kupy.

HC Uh . Hradiště : HC Lvi Břeclav                                             8:10

 HC Rt Torax Poruba: HC Lvi Břeclav                                       6:2

 Pozvání na domácí utkání příští týden: 

 V neděli 22.1.

od 10:30 resp. 12:30 doma přivítají ml. a st. žáci HK Kroměříž

od 14:45 sehrají utkání hokejisté 4. tříd, když jejich soupeřem bude Technika Brno

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Sarajevo 1914

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav středa 6.3.2024/ 18:00 Miroslav Geršic: Sarajevo 1914 Před 110 lety …