HC Lvi Břeclav z.s. souhrn výsledků 8.10. – 9.10.

BŘECLAV

Proběhly první turnaje nejmenších hokejistů a hokejistek. V Břeclavi se představili třikrát Bobři z Val. Meziříčí a domů odjeli pokaždé s prázdnou. Muži na Hané na překvapení nedosáhli.

Na začátku října se již soutěže rozeběhly i pro ty nejmenší kategorie. Své první minihokejové turnaj odehrály jak druhé tak třetí třídy, které měli premiéru před domácím publikem. Po dohodě s trenéry nejmenších kategorií se nebudou zveřejňovat výsledky minihokejových turnajů, Pouze se turnaj krátce zhodnotí.

2. třídy U8

Druháci staví na turnaje dva týmy A a B.  „Áčko“ pro tentokrát ve složení:  Padělková, Abazaj, Hájek, Černý, Zhejbal, Hoďovský, Michalovič, Vaculík Jakub, Král a ,,Béčko“  Baláš Procházka Matyáš, Domanský, Podlucký, Hanáček, Jurica, Smaženka, Vaculík Robert, Strapina, Trepáč, Nešpor, Doležal, Procházka Adam.

Celý turnaj očima trenéra V. Koblišky: „První zápas hrálo ,,A,, proti Vyškovu kde hrály dvě holky,které na bruslích byly stejně vysoké jak trenér.Kluci se jich nezalekli a přesvědčive vyhráli. Béčko nastoupilo ke svému prvnímu utkání proti Hodonínu,který byl poskládaný z ročníku 2009 a utkání mělo jednoznačný či jednostranný průběh.Kluci se snažili ale prohře se zabránit nedalo.Ve druhém utkání jsme nastoupili proti Znojmu,které přijelo také s ,,A,, i ,,B,, . Naše áčko si připsalo druhou výhru a béčkaři sice prohráli ale už si užívali hokej. Vždyť rozvlnily pětkrát znojemskou svatyni a radost měli jakoby vyhráli .A tak první turnaj se vydařil a spokojeně jsme odjeli domů.

3.třídy U9

Třeťáci také pro letošek skládají dva týmy. V tomto věku je nesmírně důležité aby všichni odehráli co nejvíce utkání s jakýmkoliv výsledkem. Proto jak u třetích tak u druhých tříd dva týmy v soutěži. V neděli 9.10.2016 odehráli oba týmy 3. tříd A i B   svůj první svazový turnaj proti EAC Junior Capitals, SHKm Hodonín a HC Znojemským Orlům. Přestože ani jedno utkání nebylo pro naše kluky vítězné, kluci ve hře  odevzdali maximum a ukázali , že nejsou lehký soupeř.  Dokázali , že hra je baví a do hry jsou ochotni odevzdat vše. Velkou pochvalu VŠEM  za jejich bojovnost.

4.třídy U10

Čtvrťáky čekal v neděli těžký los a to Kometa a Technika Brno.   Hra byla vyrovnaná, kluci na ledě odevzdali maximum. Od trenéra velká pochvala za bojovnost jak všem hráčům , tak především velké opoře týmu , kterou byl brankář.

Ml. žáci U12

V sobotu přijeli do Břeclavi Bobři z Val. Meziříčí a v zápase mladších žáků byli určitě mírným favoritem. V dosavadních utkáních mladší žáci z Valašska prozatím pouze jednou klopýtli. Lvíčatům se povedl začátek zápasu, když hned ze druhé větší šance dali vedoucí branku. Hosté ale dokázali během deseti minut otočit a dostat se do dvoubrankového vedení.Během dvaceti vteřin jsme dorovnali a minutu před koncem první třetiny šli opět do vedení. to nám vydrželo ovšem pouhých 9 vteřin. Druhá část velmi pohledného zápasu začala lépe pro hosty. Skóre se nám povedlo srovnat až v závěru druhé třetiny a tak do kabin se šlo za stále vyrovnaného stavu. V páté minutě poslední části se dostali Bobři do vedení, o které opět během dvou minut přišli. Pak již úřadovali naši v útoku. V 54 a 55. minutě dva pěkné góly a hosté se již z tohoto úderu nevzpamatovali. Pro lvíčata krásný výsledek po skvělém obětavém výkonu.

HC Lvi Břeclav : HC Bobři Val. Meziříčí            9:7 ( 4:4, 2:2, 3:1)

St. žáci U14

Hosté z Val. Meziříčí přijeli do Břeclavi pouze s deseti hráči v poli. Naši v plné sestavě tak toto utkání ovládli v celé délce. Od začátku zápasu se hrálo až na výjimky na polovině našeho soupeře.Ve třetí třetině se dostali hosté snad pouze k pěti střelám a jen vynikající brankář soupeře zabránil většímu přídělu. Starší žáci tak odehráli relativně lehké utkání s pohodovou výhrou.

HC Lvi Břeclav : HC Bobři Val. Meziříčí            5:0 ( 2:1, 1:0, 2:0)

Ml. dorost U16

Mladší dorostenci jeli v neděli k odvetě do St. Pöltenu. Okanagan Hockey Club Europe nebyl zrovna přívětivým hostitelem, ale obdaroval nás bohatě.

Opakující se nesoustředěnost celého našeho týmu domácím ještě zápas usnadnila. Hned v první minutě jsme obdrželi branku a domácí byli v plné jízdě na koni. Poměr střel v zápase byl naprosto jednoznačný 67:9. A nejenom inkasovaná branka v začátku utkání ale i třikrát rychle obdržená branka po předchozí je letos naší vizitkou. Po osmi vteřinách v první, deseti vteřinách ve druhé a jedenácti vteřinách ve třetí třetině. Nepovedené utkání na které je lépe co nejdříve zapomenout.

Okanagan Hockey Club Europe : HC Lvi Břeclav        16:0 ( 7:0, 5:0, 4:0)

St. dorost U18

Potřetí přijeli Bobři tento víkend na náš zimní stadion. V neděli podvečer se v Břeclavi představil lídr tabulky staršího dorostu. Naši dorostenci se po delší době sešli zdraví a téměř kompletní a pokusili se překvapit. V první třetině měli mírnou převahu hosté, kteří se také dostali do jednobrankového vedení. Od druhé třetiny se obraz hry začal pomalu měnit. Našim borcům určitě pomohlo že jim konečně začali padat branky. Tuto třetinu dokonce čtyři. Jak by z nás padala deka, která na nás doposud ležela. Třetí třetina byla o vůli a bojovnosti a tu jsme nakonec na ledě předvedli větší my. S přístupem, bojovností a plněním taktických pokynů byl spokojen i trenér týmu. V posledním utkání víkendu tak přišlo nečekané překvapení a výhra Lvů nad Bobry, kteří ze třech zápasů neodvezli od Dyje na Valašsko ani bod.

HC Lvi Břeclav : HC Bobři Val. Meziříčí                        5:3 ( 0:1, 4:2, 1:0)

Muži

Také muži narazili na lídra tabulky a to v sobotu na Hané. Lvi mohli jenom překvapit, což se nepovedlo. Domácí Kroměříž si udržovala převahu po celé utkání a také ji dokázala brankově vyjádřit. Naši neproměnili ani několik nadějných brejků a tak body zůstali na Hané. Nutno podotknout, že z naší strany šlo tentokráte rozhodně o prozatím nejpovedenější venkovní utkání.

HK Kroměříž : HC Lvi Břeclav                            5:0 ( 1:0, 2:0, 2:0)

Pozvání na domácí zápasy příští týden:

V sobotu 15.10. od 17:00 hostí muži tým HHK Velké Meziříčí.

V neděli 16.10. od 14:00 bude chtít další body starší dorost U18 proti SK Karviná