HC Lvi Břeclav z.s. – souhrn výsledků 17.11. – 20.11.

BŘECLAV / Milan Zoubek

Minihokej

Nejmladší Lvíčata měla o tomto víkendu pouze jeden naplánovaný turnaj a to 3. třídy. V neděli 20.11.2016 se  naše Lvíčata ze 3. tříd utkala na ledové ploše Hokejových hal dětí a mládeže v Brně s  týmy SHK Hodonín , MBK Vyškov a HC Blansko. Sousední Hodonín opět potvrdil, že je velmi kvalitní a silný soupeř, což bylo znát i na konečném stavu utkání. O poznání lépe se již Lvíčatům dařilo v zápasech proti Vyškovu a Blansku.  Přesto pochvala za bojovnost  všem hráčům.

Ml. žáci U12

Mladší žáci předvedli obě své utkání v tomto týdnu velmi dobré výkony. Nejprve na státní svátek odehráli své utkání ve vídeňské Albert-Schultz-Eishalle  proti HO Hamíkovo, které se prozatím s bilancí pouhých tří proher drží v horním patrech tabulky. Ve vyrovnaném zápase si naše Lvíčata připsala další remízu. V sobotu na brněnských halách Lvíčata potvrdila roli mírného favorita a v utkání proti B – týmu Techniky Brno jsme byli určitě lepším týmem. Naši si tak připsali do tabulky další výhru.

HO Hamíkovo : HC Lvi Břeclav               5 : 5

VSK Technika Brno B : HC Lvi Břeclav 2 : 6

St. žáci U14

Starší žáci se ve čtvrtečním zápase ve Vídni na ledu  Albert-Schultz-Eishalle proti domácímu týmu Junior Capitals trápili střelecky. Herní převaha byla vcelku jasně na naší straně. Bohužel puky z hokejek našich střelců mířily buď do brankáře nebo mimo branku. Výhru si nakonec naši domů přivezli. V sobotu již naše střelecká úspěšnost byla daleko větší. S Boskovicemi potvrdili naši svoji úlohu favorita a soupeře jak herně tak brankovým účtem přehráli.

EAC Junior Capitals : HC Lvi Břeclav    2 : 4

HC Boskovice : HC Lvi Břeclav                1 : 9

Ml. dorost U16

Mladší dorostenci měli na programu dvoudenní výjezd do Rakouska v rámci Mistrovství Rakouska U16 . V prvním utkání se v Salzburgu utkali se spojeným týmem rezervy hokejové akademie Red Bull Salzburg a Zell am See. Podobné utkání jako na domácím hřišti minulý týden. Naši si udržovali na ledě převahu, kterou brankově vyjádřili v první půlce úvodní třetiny dvěma brankami. Pak nám ovšem opět zvlhnul střelecký prach a nemohli jsme vstřelit branku. Domácí se ve druhé třetině dostali na rozdíl jediné branky. Zápas nakonec naši ubojovali a potvrdili zisk bodů z domácího hřiště. V neděli v Linzi na nás nastoupil tým složený povětšinou z kluků, kteří již hrají soutěž st. dorostu. Bohužel nám utekl již úvod střetnutí, když jsme rychle inkasovali tři branky. Domácí se tak dostali do velké pohody. Z tohoto utkání jsme si domů přivezli jedenáct obdržených branek. Zápas nevyšel našim jak herně, tak v brance.

SPG Red Bull Salzburg / Zell am See : HC Lvi Břeclav            1:2 ( 0:2, 1:0, 0:0)

SPG Black Wings Linz / Team OÖ : HC Lvi Břeclav                11:1 ( 3:0, 5:0, 3:1)

St. dorost U18

Nejvíce překvapivý víkend zažili naši st. dorostenci. V pátek v Přerově a v neděli doma se Šumperkem se zrovna bodový příděl neočekával. Nakonec byl opak pravdou. V obou utkáních byli naši soupeři na ledě hokejovější. Dokázali si vytvořit o něco více šancí, úspěch slavila obětavost a bojovnost Lvů. V Přerově jsme se dostali do vedení a domácí dokázali v první třetině srovnat. Druhou část vyhráli o jednu branku domácí, třetí zase náš tým, taktéž o jeden gól. V nájezdech zaúřadoval náš brankář F. Král, který již puk za záda nepustil a domů jsme si odvezli dva body. V neděli v domácím zápase taktéž F. Král držel naše akcie velmi vysoko. Lvi hrozili povětšinou pouze z rychlých protiútoků a v přesilovkách. Ty nakonec zápas rozhodli. Hosté ze šesti možností využili pouze jednu, Lvi dvě a další tři body tak zůstali na našem kontě.

HC Zubr Přerov : HC Lvi Břeclav                       2 : 3 sn ( 1:1, 1:0, 0:1)

HC Lvi Břeclav : HK Mladí Draci Šumperk       2 : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0)

Muži

Břeclavští muži v sobotu chtěli prodloužit sérii vítězných zápasů, kterou načali na konci října v Boskovicích. Uh. Brod jenž na náš led přijel byl nad naše síly. S Velkým Meziříčím zde ještě letos nehrál kompaktnější tým. Hosté se prezentovali zejména velmi kompaktní obrannou hrou a vyráželi do nebezpečných kontrů. I v naší obranné třetině působili hráči Spartaku jistěji a dokázali kombinačně našim motat hlavu. Z celého zápasu se Lvům nejvíce vyvedla druhá třetina, když soupeře dokázali zavřít v jeho třetině. Utkání se rozhodlo vteřinu před koncem této části, když hosté využili našeho zaváhání při vyhození puku a dostali se do vedení. Ve třetí třetině si již Uh. Brod dokázal výhru pohlídat a naši i přes snahu se do větších šancí nedostali. Nakonec jsme mohli i několikrát inkasovat, rychlé protiútoky hráčů z Uh. brodu našim hodně motali hlavu. Lvi budou určitě v sobotu s Uh. Ostrohem načít další vítěznou šňůru.

HC Lvi Břeclav : HC Spartak Uh. Brod              3 : 5 ( 1:2, 2:2, 0:1)

Pozvánka na domácí zápasy:

V sobotu 26.11.         od 14:00 ml. dorost U16  přivítá mladé hráče HC TWK Innsbruck

od 17:00 muži Hokej Uh. Ostroh.

V neděli 27.11.          od 15:30 bude chtít st. dorost U18 potvrdit bodový příděl z tohoto víkendu. Přijedou k nám Jestřábi Prostějov.

Uzavření sběrného místa a sběrného dvora o Velikonocích

BŘECLAV V sobotu 30. března bude zavřeno sběrné místo na ulici Hájová i sběrný dvůr …