HC Lvi Břeclav z.s. muži v prvním mistrovském utkání sezony 16.9. v Břeclavi s Velkou Bíteší

BŘECLAV

Milan Zoubek

HC Lvi Břeclav : HC Spartak Velká Bíteš           3:6 ( 1:1, 2:4, 0:1)  

Lvi v prvním mistrovském utkání hostili v sobotu 16.9. Velkou Bíteš. Po povedené přípravě byl naším soupeřem celek, který v loňské sezoně doputoval až  do semifinále. Takže na první kolo určitě kvalitní a zkušený soupeř. První minuty byli z obou stran opatrnější. Zajímavější události se začali dít až od 10. minuty. Lvi šli po povedené souhře Hrbatého a Průdka do vedení. Velká Bíteš dokázala hned z prvního protiútoku srovnat. Oba týmy se pak dokázali dostat do několika příležitostí,, skóre utkání se ovšem již neměnilo.

Začátek druhé třetiny se nesl ve znamení gólové přestřelky. Jako první se trefili hosté. Lvi kontrovali povedenou střelou Lenkoviče od modré čáry, a vzápětí pěknou kombinací, když využili přesilovou hru a akci zakončoval Gabriška. Přišlo ovšem naše oslabení, které dokázali hosté také využít.  To vše se odehrálo během prvních pěti a půl minuty druhé části. Následně se hra na zhruba deset minut zklidnila. Až v posledních minutách druhé části hry dvakrát dokázali udeřit hosté jednou o naší hrubce při rozehrávce a další využitou přesilovou hrou.

Třetí část se nesla ve znamení pozorné obrany hráčů Velké Bíteše. Lvi měli problém se do šancí dostat. I přesto se povedlo několik šancí si vytvořit. Po gólu volala zejména situace při našem dalším oslabení, kdy jsme ujeli 3 na 1, ovšem bez brankového efektu. Hosté nakonec definitivní tečku za utkání dali brankou do naší opuštěné klece.

 

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Hokej je stále nejdražším masově populárním sportem:

Zdroje info: Týmuj, Aspen Příspěvek od: Radek Štěpán  Sport pro mnohé z nás znamená mnohem …