HC Lvi Břeclav z.s. a „Florbalový memoriál I. Blaha“

BŘECLAV / Milan Zúbek / 25. 6. 2016

V sobotu na florbalovém memoriálu I. Blahy na břeclavské „Ice Bors areně“ se  představilo jedenáct smíšených týmů. „HC Náš Tým“ obhajoval loňské vítězství (družstvo, jehož základ tvořili trenéři mládeže HC Lvi Břeclav z.s.) a tým „HC Dorost“ jehož základ tvořili mladí hráči HC Lvi Břeclav z.s., který obhajoval čtvrté místo.

Trenérský tým „HC Náš Tým“ doznal velkých změn a nakonec se mu nepovedlo postoupit z pětičlenné základní skupiny do semifinálových bojů.

Dorostenecký tým„HC Dorost“  (viz foto v příloze)  v základní skupině zaznamenal dvě porážky od Dubňan a Podivína a porazil družstva „Búdy“, „Tigers“ a „Moravia“. Před posledním zápasem se tak naši dělili o druhé místo s Podivínem a v závěrečném zápase se rozhodovalo o tom kdo nakonec za suverénními Dubňany projde do semifinále. V případě výhry „Tigers“, by postupoval Podivín, v případě výhry „Moravia“ týmu o více než 5 branek by postupoval tým „Moravia“ a v případě výhry „Moravia“ do pěti branek by postup bral náš dorost. Výsledek nahrál do karet našim.

V semifinále dorost narazil na vítěze skupiny B „Mlátičky“ a po svém nejlepším výkonu v semifinále soupeře přehrál 7:3. Ve finále naši narazili na tým „Revival“ z Dol. Němčí, který postupně svou formu zlepšoval a nakonec srdnatě bojující dorost porazil ve finále v poměru 5:2.

„HC Dorost“ složený převážně z našich dorostenců v sestavě kapitán T. Sedláček, N. Bartalová (nejlepší ženská hráčka turnaje), H. Zoubková,  J. Juřička, L. Jáchymek, Š. Michlovský, D. Daniel, A. Jajcay a brankář P. Švirga za skvělé druhé místo obdržel dárkový šek v hodnotě 8000 Kč na odběr sportovního zboží, plaketu a upomínkové předměty.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lucie Myslivečková – Krasocákance

BŘECLAV / Městské muzeum a galerie / Lichtenštejnský dům 19. 7. – 8. 9.2024 / …