HC Lvi Břeclav – Výsledkový servis mládeže HC Lvi Břeclav 6.1. – 14.1.

Mládežnické soutěže jsou od začátku ledna v plném proudu. 

Milan Zoubek

 Ml. žáci

6.1. HCM Warrior Brno : HC Lvi Břeclav          4:4

 13.1. HC Lvi Břeclav : HC PSG Zlín                    8:5

 

St. žáci

 6.1. HCM Warrior Brno : HC Lvi Břeclav        11:1

 13.1. HC Lvi Břeclav : HC PSG Zlín                    3:3

 

Ml. dorost

6.1. HC Lvi Břeclav : HC Nový Jičín                 7:0

   7.1. HC Vítkovice Ridera B : HC Lvi Břeclav   2:0

 13.1. HC Olomouc : HC Lvi Břeclav                    8:1

 14.1. HC Lvi Břeclav : SHKm Hodonín               3:6

 

1. – 4. třídy

  1. třídy zahájili  rok 2018 v neděli 7.1. na turnaji v Břeclavi, který pořádal tým EAC Junior Capitals. Utkali se s HO Hamíkovo a s pořádajícím klubem a odehráli dvě slušná utkání, za skvělé podpory rodičů.
  2. třídy také v neděli7.1. v Brně na Úvoze nejprve  sehráli velmi dobrý zápas s Vyškovem. Následně na domácí celek HCM Warrior Brno nestačili. Hned následující víkend 14.1. se utkali na brněnských hokejových halách s domácí Technikou a Kometou.
  3. třídy se v sobotu 6.1 utkali doma s Blanskem a ve vypjatém zápase nakonec uhráli velmi slušný výsledek.

 

Ml. žáci

Mladší žáci v roce 2018 pokračují ve velmi dobrých výkonech. V Brně na Úvoze byl náš tým po větší část zápasu více na puku, nic méně domácí nakonec vybojovali remízu. V domácím zápase se Zlínem dokázal náš výběr svoji převahu zužitkovat ve více vstřelených branek a po zásluze bral plný počet bodů.

St. žáci

Starší žáci v Brně nezačali úplně nejlépe. Warrior, který soutěž vede nás do větších šancí nepouštěl a s přehledem dokráčel k vítězství. Daleko napínavější souboj svedl náš tým na domácím kluzišti se Zlínem. Hosté byli první třetinu lepší, ale nakonec do kabin šel s jednobrankovým vedením náš celek. Druhá již herně vyrovnanější třetina nabídla více příležitostí na obou stranách a mladí Lvi měli za sebou v zádech dvoubrankové vedení. Ve třetí třetině na ledě opět dominovali hosté, kteří dokázali srovnat.

Ml. dorost

Dorostenci zahájili rok 2018 ve velkém kvapíku. Nejprve si doma dokázali vcelku v klidu poradit s Novým Jičínem. I přes převahu domácího týmu skončila první třetina pouze naším jednobrankovým vedením. Ve druhé jsme se dokázali přece jenom prosadit vícekrát a do třetí části se šlo již s naším vedením o 4 góly. Ve třetí třetině se na branku čekalo až do závěru. To se naši hráči dokázali v posledních třech minutách prosadit hned třikrát a připsali si vysokou výhru. V neděli jeli kluci dohrávat odložené utkání s Vítkovicemi. Vyrovnané utkání rozhodlo nakonec pouze štěstí na hokejkách severomoravanů. V zápase jsme nastřelili 4 tyče. Domácí celek  naopak dal jeden velmi šťastný gól, když se po křížné přihrávce puk nešťastně odrazil do proti pohybu brankáře a využil také jeden sólový únik přes půl hřiště. 13.1. na ledě suverénní Olomouce se naši hráči snažili soupeři rovnat, ale Olomouc míří právem zpět od extraligy a nedala příliš šancí. Síly bohužel chyběli v zápase s Hodonínem. opticky jsme si dokázali vytvořit převahu, ale chyběl klid v zakončení a postupem času i kloudná přihrávka do větší šance. Soupeř oproti tomu proměnil téměř co se dalo. Ze čtyř utkání tak dorost bere pouze jedno vítězství.

 

 Program domácích utkání mládeže do konce ledna   

 

  1. třídy

20.1. od 11:45 hostí Warrior Brno a

21.1. od 10:15 Techniku Brno

 

  1. třídy a st. žáci

27.1.  od 12:15 a 14:15 sehrají zápasy s Kometou Brno

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Zmizela kola z nosičů

BRNO, BŘECLAVSKO: Prohlídka historických zajímavostí města měla pro turisty hořký konec.  Jízdní kola upevněná na …