6.1. HCM Warrior Brno : HC Lvi Břeclav          4:4

13.1. HC Lvi Břeclav : HC PSG Zlín                    8:5

6.1. HCM Warrior Brno : HC Lvi Břeclav        11:1

13.1. HC Lvi Břeclav : HC PSG Zlín                    3:3

6.1. HC Lvi Břeclav : HC Nový Jičín                 7:0

7.1. HC Vítkovice Ridera B : HC Lvi Břeclav   2:0

13.1. HC Olomouc : HC Lvi Břeclav                    8:1

14.1. HC Lvi Břeclav : SHKm Hodonín               3:6

1. – 4. třídy

1. třídy zahájili  rok 2018 v neděli 7.1. na turnaji v Břeclavi, který pořádal tým EAC Junior Capitals. Utkali se s HO Hamíkovo a s pořádajícím klubem a odehráli dvě slušná utkání, za skvělé podpory rodičů.
  2. třídy také v neděli7.1. v Brně na Úvoze nejprve  sehráli velmi dobrý zápas s Vyškovem. Následně na domácí celek HCM Warrior Brno nestačili. Hned následující víkend 14.1. se utkali na brněnských hokejových halách s domácí Technikou a Kometou.
  3. třídy se v sobotu 6.1 utkali doma s Blanskem a ve vypjatém zápase nakonec uhráli velmi slušný výsledek.

Ml. žáci

Mladší žáci v roce 2018 pokračují ve velmi dobrých výkonech. V Brně na Úvoze byl náš tým po větší část zápasu více na puku, nic méně domácí nakonec vybojovali remízu. V domácím zápase se Zlínem dokázal náš výběr svoji převahu zužitkovat ve více vstřelených branek a po zásluze bral plný počet bodů.

St. žáci

Starší žáci v Brně nezačali úplně nejlépe. Warrior, který soutěž vede nás do větších šancí nepouštěl a s přehledem dokráčel k vítězství. Daleko napínavější souboj svedl náš tým na domácím kluzišti se Zlínem. Hosté byli první třetinu lepší, ale nakonec do kabin šel s jednobrankovým vedením náš celek. Druhá již herně vyrovnanější třetina nabídla více příležitostí na obou stranách a mladí Lvi měli za sebou v zádech dvoubrankové vedení. Ve třetí třetině na ledě opět dominovali hosté, kteří dokázali srovnat.

Ml. dorost

Dorostenci zahájili rok 2018 ve velkém kvapíku. Nejprve si doma dokázali vcelku v klidu poradit s Novým Jičínem. I přes převahu domácího týmu skončila první třetina pouze naším jednobrankovým vedením. Ve druhé jsme se dokázali přece jenom prosadit vícekrát a do třetí části se šlo již s naším vedením o 4 góly. Ve třetí třetině se na branku čekalo až do závěru. To se naši hráči dokázali v posledních třech minutách prosadit hned třikrát a připsali si vysokou výhru. V neděli jeli kluci dohrávat odložené utkání s Vítkovicemi. Vyrovnané utkání rozhodlo nakonec pouze štěstí na hokejkách severomoravanů. V zápase jsme nastřelili 4 tyče. Domácí celek  naopak dal jeden velmi šťastný gól, když se po křížné přihrávce puk nešťastně odrazil do proti pohybu brankáře a využil také jeden sólový únik přes půl hřiště. 13.1. na ledě suverénní Olomouce se naši hráči snažili soupeři rovnat, ale Olomouc míří právem zpět od extraligy a nedala příliš šancí. Síly bohužel chyběli v zápase s Hodonínem. opticky jsme si dokázali vytvořit převahu, ale chyběl klid v zakončení a postupem času i kloudná přihrávka do větší šance. Soupeř oproti tomu proměnil téměř co se dalo. Ze čtyř utkání tak dorost bere pouze jedno vítězství.

Autorské čtení

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav úterý 23.4.2024/ 17:00  MUDr. Danuše Dedková bude povídat o městě na …