HC Lvi Břeclav – Souhrn výsledků 16.12. – 18.12.

Souhrn výsledků hokejových týmů HC Lvi Břeclav za 16.12 – 18.12.

Milan Zoubek

Pomalu se blíží vánoce a většina soutěží již má volno. Lvíčata prvních až čtvrtých tříd se již pomalu připravují na své vánoční turnaje. V pátek dostal st. dorost U18 bohužel od hanáků z Kroměříže až příliš dárečků. Muži naopak v Hodoníně nadělovali.

2. třídy U8

Prvňáci a druháci na domácím hřišti měli na programu turnaj, ve kterém se utkali s Warriorem Brno a také si zkusili zápas proti Orlíkům ze Znojma. S malými Orli se Lvíčata utkají i na svém vánočním turnaji 28.12. Zápasy ukázali trenérům, na co se v posledním týdnu zaměřit. Aby i výsledek turnaje byl co možná nejvíc příznivý.

4. třídy U10

V neděli 18.12.2016 na zimním stadionu v Moravských Budějovicích hráli poslední letošní svazové utkání 4.třídy, kdy se tým Lvů utkal s týmem Moravských Budějovic. Hra od samotného začátku byla velmi vyrovnaná. V první třetině přálo štěstí více Moravským Budějovicím, které dali první gól, ale v druhé třetině naši borci stav  vyrovnali. Třetí třetina již byla bezbranková a z Moravských Budějovic kluci odjížděli s krásnou remízou.

St. dorost U18

Na konci roku zažívá tým st. dorostu výsledkovou mizérii. Po zbytečně ztraceném domácím zápase se naši nemůžou zvednout. S Kroměříží jsme měli solidní vstup do zápasu a od šesté minuty jsme vedli. Hosté ovšem v šestnácté minutě dvakrát rychle udeřili, a najednou to byli oni, kdo na ledě vládl.

Naštěstí další branku do konce  první části již hosté nepřidali. To ve druhé části to už neplatilo. mezi 24. a 26. minutou jsme dostali tři rychlé branky a bylo skoro jasno o vítězi. I přes naši snahu, hokejovější hosté ještě do konce utkání svůj náskok dokázali zvýraznit.

HC Lvi Břeclav : HK Kroměříž                4:11 ( 1:2, 2:5, 1:4)

Muži

Lvi svou letošní pouť krajskou ligou zakončili zápasem v Hodoníně. O celém utkání se dá říci snad jenom to, že se jednalo o ofenzivní podívanou, která se vyznačovala zejména krátkými úseky, ve kterých to jak na jedné či druhé straně padalo. V první třetině mezi 9. a 10. minutou, když skóre načali Lvi. A do šedesáti vteřin Drtiči srovnali, aby si naši vzali vedení zpět. Ve druhé části padlo branek pět a všechny až v posledních šesti minutách, z toho čtyři v posledních třech minutách. z našeho vedení 4:2 bylo najednou 4:4, aby jsme ještě při odchodu do šaten dali vedoucí branku. Do páté minuty třetí třetiny jsme ještě dali další dvě branky a Lvi si tak již své vítězství pohlídali. Největším plusem našeho výkonu bylo celkem 5 využitých přesilovek z devíti příležitostí.

SHK Hodonín B : HC Lvi Břeclav            5:9 ( 2:2, 2:3, 1:4)

Pozvánka na turnaj o Pohár města Břeclavi a Pohár starosty města

hc-lvi-vanocni-turnaje-2016-upr

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Acoustic Jam Session

BŘECLAV / Pivovarská pivnice Frankies, Jana Palacha 121 27. 1. 2023 / 19 hodin Zahrají …