HC Lvi Břeclav – mládež v týdnu 20.-21. října 2018

Jana Vališová

Do své druhé čtvrtiny vstoupila o víkendu soutěž mladších a starších žáků HC Lvi Břeclav . Oba týmy tak podruhé v sezoně nastoupili proti svému soupeři ze Znojma a to tentokrát na orlím kluzišti. První vzájemná klání vyzněla lépe pro znojemské. Tentokrát však mladší žáci prohráli těsně a starší předvedli gólovou kanonádu.

 Mladší žáci

HC Orli Znojmo : HC Lvi Břeclav 4:2

Mladší žáky čekal zápas s lídrem tabulky ze Znojma. Orli šli v začátku zápasu do vedení a břeclavští neustále dotahovali. Na začátku třetí třetiny snižovali na 2:3, ale po sérii neproměněných šancí a dalšímu zásahu Znojma, nakonec podlehli soupeři 2:4. „Byl to vyrovnaný zápas. Musíme zapracovat na lepší koncovce“, okomentoval krátce utkání trenér Libor Kocúr.

 Starší žáci

HC Orli Znojmo : HC Lvi Břeclav 1:14

Trenér starších žáků Filip Hrbatý byl tentokrát hodně stručný, ale spokojený: „Starší žáci odehráli ve Znojmě velice dobré utkání. Kluci Orly po všech stránkách přehrávali a po zásluze vysoko vyhráli.“

Fotogalerii ze zápasu si můžete prohlédnout zde: https://hcbreclal.rajce.idnes.cz/20.10.2018_st._zaci_Znojmo/

 

 Dorost

HC Lvi Břeclav : EHC Lions 1:7

HC Lvi Břeclav : EHC Lions 6:5 (SN)

V pátek odpoledne přijel na zimní stadion do Břeclavi rakousko-slovenský tým EHC Lions, aby se poprvé v sezoně představil proti břeclavským. Tento zápas se hostům vyvedl lépe, přičemž skórovali sedmkrát, zatímco domácí pouze jednou. Odveta, která byla naplánovaná hned na druhý den vyšla lvům už lépe, když z předešlého dne věděli, co na soupeře platí a nakonec dokázali zvítězit po samostatných nájezdech 6:5.

Dorostenci tímto dvojzápasem zakončili první část sezony. V konečné tabulce skončili na šestém místě s osmi body a bilancí dvou výher, jedné výhry na nájezdy a sedmi proher. Další část sezony pokračuje pro lvy nadstavbou, kde se utkají s devíti soupeři a to tříkolově, tudíž je čeká 27 utkání. K prvnímu utkání nadstavby nastoupí již tuto neděli 28. října v 10:00 hodin proti Bobrům z Valašského Meziříčí.

Dalšími soupeři jim v dalším průběhu sezony bude Nový Jičín, Bobři z Valašského Meziříčí, Černí Vlci z Rožnova pod Radhoštěm, Karviná, Orlová, Oceláři Třinec B, Hokejový klub Opava, SK Prostějov a Hodonín.

 

Pozvánka na víkendová domácí utkání

 V sobotu 27. října  od 12:00 nastoupí mladší žáci B ke svému odloženému utkání proti Zastávce u Brna

v neděli   28. října  od 11:15 se představí ročník 2009, tj. 4. třída v rámci minihokeje a to nejprve od 11:15 hodin se dvě družstva představí proti Technice Brno a v dalším utkání od 13:20 hodin nastoupí opět obě družstva proti hokejovému klubu z Trnavy.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Krátkodobá uzavírka komunikace na sídlišti Na Valtické

BŘECLAV Od 7. dubna 2020 bude uzavřena ulice Na Valtické. Důvodem uzavírky je pokládka finálního …