HC Lvi Břeclav – mládež – Souhrn výsledků mládeže 15.-16. září 2018

Souhrn výsledků mládeže 15.-16. září 2018

Jana Vališová

 Ml. žáci

 Jako první vkročili do víkendu v sobotu mistrovským zápasem mladší žáci B a to proti Blansku. Lvíčata začala zápas dobře, na úvod vstřelili dvě branky. Postupem času břeclavští málo bruslili a bylo to Blansko, které převzalo otěže zápasu a postupně navyšovalo své skóre až na konečných dvanáct.

HC Lvi Břeclav : HC Blansko 4:12

 V neděli od začátku utkání měli hráči Znojma mírnou převahu nad Lvíčaty a po sérii zmařených šancí břeclavských si vezou domů zaslouženou výhru, okomentoval krátce utkání mladších žáků trenér Libor Kocúr.

HC Lvi Břeclav : HC Orli Znojmo 3:8

  St. žáci

 Tým starších žáků vedený trenérem Hrbatým znojemským těsně podlehl. Jejich lodivod však po zápase nešetřil slovy chvály. „Kluci hráli dobře a bojovně, bohužel nás bylo málo a docházeli síly. Za výkon je musím pochválit a hlavně, že se nepoložili když se prohrávalo a stále si šli z výhrou.“ Břeclavské však musí mrzet neproměňování šancí a proto těsná prohra.

HC Lvi Břeclav : HC Orli Znojmo 1:2

Dorost

Do třetice se orlům v sobotu postavili dorostenci. A zdá se, že i je trápila špatná koncovka. „Když už nějakou šanci máme tak ji prostě neproměníme. Ale jinak moc dobře nehrajeme, nevím čím to je, je začátek sezony, snad se to upraví. Golmani v pořádku. Šest minut pěkně odchytal i mladý Oliver Navara“, řekl k utkání trenér dorostenců Lubor Sítek.

HC Lvi Břeclav : HC Orli Znojmo 1:8

Program na tento  týden:

 V sobotu 22. září přivítají

Ø  mladší a starší žáci na svém ledě od 12:00, respektive 14:00 hodin vídeňský tým Junior Capitals.

Ø  dorostenci se pak pokusí vybojovat první body od 16:15 hodin s Kroměříží.

 Na všechna utkání jste srdečně zváni.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Projekt FOSFA Sport

Hlavním posláním projektu FOSFA Sport je zvednout děti a mládež z pohovek a motivovat je …